9. srpna 07:25

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo v lehkoatletické všestrannosti

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. července 2015

Okresní kolo v lehkoatletické všestrannosti

Okresní kolo v lehkoatletické všestrannosti

V úterý 16. 6. 2015 se ve Strakonicích na stadionu ČZ konalo okresní kolo lehkoatletické všestrannosti. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: sprint na 50 m, vytrvalostní běh na 300 m, hod kriketovým míčkem a skok do dálky. Naši školu reprezentovalo 10 žáků z 1. - 5. ročníku. Třetí místo v jednotlivcích obsadil Václav Biněda z 1. C a Jan Šíp ze 3. A, 2. místo získala Kristýna Němejcová ze 4. D a 1. místo patří Jolaně Chylíkové z 5. A. Pochvalu zaslouží i ostatní děti, protože po sečtení bodů celého družstva naše škola skončila na 3. místě. Všem atletům děkujeme za vzornou reprezentaci. Fotogalerie. Výsledky. Mgr. Iveta Mrázová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd