15. srpna 00:05

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbalové utkání v adventním čase

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 2. ledna 2020

Volejbalové utkání v adventním čase

Volejbalové utkání v adventním čase

V úterý 10. prosince se odehrál vánoční turnaj. Osmé třídy proti sobě poprvé změřily své síly ve volejbale. V malé tělocvičně se nakonec podařilo obsadit třetí místo 8. A. O prvním místě rozhodl vzájemný zápas, který byl pro 8. D nevítězný, a proto tato třída skončila na druhém místě. Pomyslnou zlatou medaili získala třída 8. M, která obdržela vítězný dort.

Deváté ročníky svůj boj absolvovaly ve velké tělocvičně, kde na bronzové příčce skončila třída 9. M. Díky velmi vyrovnaným silám i štěstí porazila 9. C třídu 9. A, a tak se 9. C stala vítězem turnaje devátých tříd.

Rád bych poděkoval panu učiteli Křivancovi za pomoc s organizací turnaje, Aničce Šejvarové z 8. C za fotografie a všem účastníkům za hru fair play.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd