VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Soutěž: Matematická olympiáda
Kategorie: Z8 (8. ročníky ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)
Kolo: okresní
Datum a místo konání: 5. dubna 2006, ZŠ Dukelská, Strakonice
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Body za příklady |
Celkem |
||
|
|
|
1. |
2. |
3. |
|
1. – 6. |
Karešová Aneta |
ZŠ Dukelská,
Strakonice |
6 |
6 |
6 |
18 |
1. – 6. |
Němeček Josef |
ZŠ Dukelská,
Strakonice |
6 |
6 |
6 |
18 |
1. – 6. |
Veselý Jan |
ZŠ Dukelská,
Strakonice |
6 |
6 |
6 |
18 |
1. – 6. |
Hlava Miroslav |
Gymnázium
Strakonice |
6 |
6 |
6 |
18 |
1. – 6. |
Turková Kateřina |
Gymnázium
Strakonice |
6 |
6 |
6 |
18 |
1. – 6. |
Vaněček Jaromír |
ZŠ Volyně |
6 |
6 |
6 |
18 |
7.-9. |
Mráz David |
ZŠ Dukelská, Strakonice |
6 |
6 |
5 |
17 |
7.-9. |
Marková Eva |
Gymnázium Vodňany |
5 |
6 |
6 |
17 |
7.-9. |
Kohout Petr |
Gymnázium Strakonice |
6 |
6 |
5 |
17 |
10.-11. |
Lojíková Barbora |
ZŠ Radomyšl |
6 |
6 |
4 |
16 |
10.-11. |
Ježek Pavel |
ZŠ Čestice |
6 |
6 |
4 |
16 |
12. |
Švecová Stanislava |
Gymnázium Strakonice |
6 |
5 |
4 |
15 |
13. |
Bláha Filip |
ZŠ TGM Blatná |
6 |
2 |
6 |
14 |
14.-15. |
Nesveda František |
Gymnázium Strakonice |
5 |
1 |
6 |
12 |
14.-15. |
Kučerová Pavla |
ZŠ Volyně |
6 |
0 |
6 |
12 |
16. |
Pavlíková Tereza |
ZŠ TGM Blatná |
5 |
2 |
4 |
11 |
17. |
Vávrová Alena |
Gymnázium Vodňany |
6 |
0 |
4 |
10 |
18. - 20. |
Zeman Josef |
ZŠ Dukelská, Strakonice |
6 |
1 |
1 |
8 |
18. - 20. |
Jonáš Jan |
ZŠ Dukelská, Strakonice |
0 |
2 |
6 |
8 |
18. - 20. |
Mlíčko Vojtěch |
ZŠ Radomyšl |
6 |
1 |
1 |
8 |
21. - 22. |
Schimová Martina |
ZŠ Dukelská, Strakonice |
6 |
0 |
1 |
7 |
21. - 22. |
Maršán Jakub |
ZŠ FLČ Strakonice |
6 |
0 |
1 |
7 |
23. - 24. |
Kalianková Michaela |
ZŠ Dukelská, Strakonice |
5 |
0 |
1 |
6 |
23. - 24. |
Ščepka Jiří |
ZŠ Alešova, Vodňany |
6 |
0 |
0 |
6 |
Úspěšným řešitelem se stává ten, kdo z 18 možných bodů získal alespoň 9 bodů.
Opravovali: Mgr. Libuše Půtová, Mgr. Marie Souchová, Mgr. Jiří Pešl
Příprava a organizace soutěže: Mgr. Libuše Půtová
Ve Strakonicích 11. 4. 2006