VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Soutěž: Matematická olympiáda
Kategorie: Z9 (9. ročníky ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)
Kolo: okresní
Datum a místo konání: 25. ledna 2006, ZŠ Dukelská, Strakonice
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Body za příklady |
Celkem |
|||
|
|
|
1. |
2. |
3. |
4. |
|
1. |
Navara Jan |
ZŠ Volenice |
6 |
6 |
6 |
6 |
24 |
2. |
Kozmová Nikola |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
6 |
5 |
23 |
3. |
Soutor Jiří |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
6 |
2 |
20 |
4. – 5. |
Mareš Jan |
Gymnázium Strakonice |
6 |
2 |
6 |
5 |
19 |
4. – 5. |
Hluchý Tomáš |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
6 |
1 |
19 |
6. - 9. |
Buchtele Pavel |
Gymnázium Strakonice |
3 |
6 |
6 |
3 |
18 |
6. - 9. |
Šejvl Ondřej |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
6 |
0 |
18 |
6. - 9. |
Sova Jan |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
6 |
0 |
18 |
6. - 9. |
Gabrielová Hana |
ZŠ FLČ Strakonice |
6 |
6 |
6 |
0 |
18 |
10. - 13. |
Harantová Hana |
Gymnázium Strakonice |
3 |
6 |
2 |
6 |
17 |
10. - 13. |
Kohel Martin |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
5 |
6 |
0 |
17 |
10. - 13. |
Škulka Michal |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
5 |
6 |
0 |
17 |
10. - 13. |
Houdek Pavel |
ZŠ JAK Blatná |
5 |
6 |
6 |
0 |
17 |
14. |
Vrbová Kateřina |
ZŠ Radomyšl |
3 |
0 |
6 |
6 |
15 |
15. - 17. |
Mráz Luděk |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
2 |
6 |
0 |
14 |
15. - 17. |
Vostová Aneta |
ZŠ Dukelská Strakonice |
2 |
6 |
6 |
0 |
14 |
15. - 17. |
Kohout Lukáš |
Gymnázium Strakonice |
6 |
6 |
2 |
0 |
14 |
18. - 22. |
Doležal Petr |
ZŠ Alešova Vodňany |
0 |
6 |
0 |
6 |
12 |
18. - 22. |
Krejčová Michaela |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
2 |
0 |
4 |
12 |
18. - 22. |
Táborová Pavla |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
0 |
6 |
0 |
12 |
18. - 22. |
Sodomilková Kristýna |
ZŠ JAK Blatná |
0 |
6 |
6 |
0 |
12 |
18. - 22. |
Jonáš Libor |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
6 |
0 |
0 |
12 |
23. - 26. |
Jakubcová Alžběta |
Gymnázium Vodňany |
0 |
6 |
0 |
5 |
11 |
23. - 26. |
Černý Jiří |
ZŠ JAK Blatná |
0 |
5 |
6 |
0 |
11 |
23. - 26. |
Podlešák Ladislav |
ZŠ JAK Blatná |
6 |
5 |
0 |
0 |
11 |
23. - 26. |
Křišťanová Pavla |
ZŠ Dukelská Strakonice |
6 |
5 |
0 |
0 |
11 |
27. |
Ondrášková Adéla |
ZŠ JAK Blatná |
1 |
0 |
6 |
3 |
10 |
28. |
Havelka Lukáš |
ZŠ Dukelská Strakonice |
1 |
2 |
6 |
0 |
9 |
29. |
Schmidová Barbora |
ZŠ JAK Blatná |
2 |
0 |
6 |
0 |
8 |
30. - 31. |
Fořtová Zuzana |
ZŠ JAK Blatná |
1 |
0 |
6 |
0 |
7 |
30. - 31. |
Krabač Tomáš |
ZŠ Dukelská Strakonice |
1 |
0 |
6 |
0 |
7 |
32. |
Švehlová Nina |
ZŠ JAK Blatná |
0 |
0 |
0 |
3 |
3 |
Úspěšným řešitelem se stává ten, kdo z 24 možných bodů získal alespoň 12 bodů.
Opravovali: Mgr. Jiří Pešl, dr. František Jáchim, Mgr. Martina Pešková, Mgr. Marie Souchová
Garant soutěže: Mgr. Marie Souchová