VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Soutě: Biologická olympiáda
Kategorie: C (8. a 9. ročníky Z a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)
Kolo: okresní
Datum a místo konání: 11. dubna 2006, DDM Strakonice
|
|
|
|
Body |
|
||||
Číslo |
Příjmení a jméno |
kola |
Třída |
úkol |
teorie |
praxe |
pozn. |
součet |
Pořadí |
1 |
Harantová Hana |
Gymnázium Strakonice |
kvarta |
10 |
53,5 |
10 |
34,5 |
108,00 |
1 |
27 |
Křeček Matěj |
Z TGM Blatná |
9.A |
10 |
47 |
9 |
30 |
96,00 |
2 |
28 |
trobl Martin |
Z Aleova Vodňany |
9. |
10 |
45,5 |
7 |
33,5 |
96,00 |
3 |
22 |
Soukupová Veronika |
Z TGM Blatná |
8.B |
10 |
46 |
12 |
27,5 |
95,50 |
4 |
24 |
Homola Miroslav |
Z FLČ Strakonice |
8.J |
10 |
49 |
7 |
28,5 |
94,50 |
5 |
30 |
Kadlec Jakub |
Z a M Pováská Strakonice |
9.B |
10 |
48 |
8 |
28,5 |
94,50 |
6 |
9 |
Sova Jan |
Z Dukelská Strakonice |
9. M |
10 |
49 |
5 |
26 |
90,00 |
7 |
4 |
Vernerová Tereza |
Z a M Pováská Strakonice |
9.B |
7 |
46,5 |
6 |
29,5 |
89,00 |
8 |
19 |
Vorudová Zuzana |
Z Katovice |
9. |
10 |
44,5 |
7 |
27,5 |
89,00 |
9 |
14 |
Smolíková Veronika |
Z FLČ Strakonice |
9.B |
10 |
41,5 |
7,5 |
28 |
87,00 |
10 |
17 |
Kadlec Filip |
Gymnázium Strakonice |
tercie |
10 |
43 |
8 |
24,5 |
85,50 |
11 |
7 |
Vin Matou |
Z TGM Blatná |
6. |
10 |
41 |
6 |
24,5 |
81,50 |
12 |
18 |
Koubová Lenka |
Z a M Pováská Strakonice |
8.A |
10 |
37,5 |
7 |
26,5 |
81,00 |
13 |
6 |
pátová Markéta |
Z a M Záboří |
9. |
10 |
39 |
6 |
25,5 |
80,50 |
14 |
11 |
Stejskalová Soňa |
Z TGM Blatná |
8.B |
10 |
40 |
6 |
23 |
79,00 |
15 |
21 |
Mare Vojtěch |
Z a M Čestice |
8. |
10 |
41,5 |
5,5 |
22 |
79,00 |
16 |
10 |
Vrecká Lucie |
Gymnázium Strakonice |
tercie |
8 |
42,5 |
4,5 |
23,5 |
78,50 |
17 |
29 |
Michaela Zábranská |
Z FLČ Strakonice |
9.B |
9 |
41,5 |
7 |
16,5 |
74,00 |
18 |
20 |
Vittek Petr |
Z a M Záboří |
9. |
10 |
36 |
5,5 |
21,5 |
73,00 |
19 |
25 |
Turková Kateřina |
Gymnázium Strakonice |
tercie |
9 |
34 |
8 |
21,5 |
72,50 |
20 |
23 |
míd těpán |
Gymnázium Vodňany |
kvarta |
10 |
33,5 |
7 |
21,5 |
72,00 |
21 |
3 |
Gabriel Pavel |
Z tekeň |
9. |
10 |
38,5 |
5 |
17,5 |
71,00 |
22 |
8 |
Vávrová Kateřina |
Z a M Čestice |
9. |
10 |
34,5 |
10 |
15 |
69,50 |
23 |
13 |
Čech Ondřej |
Gymnázium Vodňany |
kvarta |
10 |
34,5 |
6 |
19 |
69,50 |
24 |
15 |
Sláma Pavel |
Z Aleova Vodňany |
9. |
10 |
31,5 |
6 |
21,5 |
69,00 |
25 |
2 |
Růička Jaroslav |
Z Dukelská Strakonice |
8. M |
10 |
32,5 |
5,5 |
17 |
65,00 |
26 |
12 |
Frčka Pavel |
Z Dukelská Strakonice |
8. M |
10 |
37,5 |
5 |
12 |
64,50 |
27 |
26 |
Křivanec Jaroslav |
Z a M Záboří |
9. |
10 |
28,5 |
6 |
17,5 |
62,00 |
28 |
16 |
Kačmárová Daniela |
Z a M Čestice |
9. |
10 |
26,5 |
5 |
14 |
55,50 |
29 |
5 |
Zíbar Jiří |
Z Katovice |
8. |
6 |
30,5 |
4 |
14 |
54,50 |
30 |
Opravovali: Mgr. Václav patný ((Z Záboří)
Mgr. Marie patná (Z TGM Blatná)
Mgr. Pavla Pahorecká (Z Čestice)
Mgr. Věra Pelová (Z Dukelská)
Mgr. Jaroslav Truhlář (Gymnázium Vodňany)
Mgr. Olga Kopecká (Z Katovice)