VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Soutě: Biologická
olympiáda
Kategorie: D
(6. a 7. ročníky Z a odpovídající ročníky víceletých gymnázií)
Kolo:
okresní
Datum a místo konání: 24. května 2006, DDM Strakonice
|
|
|
|
|
body |
|
||||
Číslo |
Příjmení a jméno |
Název práce |
kola |
třída |
práce |
teorie |
praxe |
pozn. |
součet |
pořadí |
13 |
Vin Matou |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z TGM Blatná |
6.B |
10 |
52,5 |
9 |
25 |
96,50 |
1. |
14 |
Kvasnička Jakub |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Gymnázium Vodňany |
sekunda |
10 |
51 |
9 |
24,5 |
94,50 |
2. |
28 |
Bílková Lucie |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Dukelská Strakonice |
7.M |
10 |
45,5 |
10 |
26,5 |
92,00 |
3. |
11 |
Horníková Daniela |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Velké náměstí Strakonice |
7.A |
10 |
47,5 |
9 |
21 |
87,50 |
4. |
30 |
Votavová Anita |
Spotřeba vody |
Z FLČ Strakonice |
7.J |
10 |
46,5 |
8 |
22,5 |
87,00 |
5. |
5 |
Hanzlová Sandra |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z a M Pováská Strakonice |
6.C |
10 |
44,5 |
7 |
25 |
86,50 |
6. |
2 |
Chochol Filip |
Spotřeba vody |
Gymnázium Strakonice |
sekunda |
8 |
44 |
8 |
23 |
83,00 |
7. |
20 |
Polánka Miroslav |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Dukelská Strakonice |
7.M |
10 |
38 |
12 |
22,5 |
82,50 |
8. |
36 |
Levá Jana |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z Velké náměstí Strakonice |
7.A |
10 |
41 |
11 |
18,5 |
80,50 |
9. |
10 |
Horynová Eva |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z a M Záboří |
7. |
10 |
39,5 |
9 |
21,5 |
80,00 |
10. |
12 |
Kovářová těpánka |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Dukelská Strakonice |
7.M |
10 |
38,5 |
8 |
21 |
77,50 |
11. |
23 |
Pavlík Václav |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z a M Pováská Strakonice |
6.C |
10 |
38 |
6 |
22 |
76,00 |
12. |
19 |
Smíek Václav |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Volyně |
6.A |
10 |
35,5 |
4 |
23 |
72,50 |
13. |
27 |
Hovorková Klára |
Spotřeba vody |
Z Velké náměstí Strakonice |
6.C |
10 |
30 |
8 |
22,5 |
70,50 |
14. |
18 |
Král Václav |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Volyně |
6.A |
10 |
38 |
6 |
14,5 |
68,50 |
15. |
4 |
Hromádková árka |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Volenice |
7. |
10 |
33 |
8 |
16,5 |
67,50 |
16. |
33 |
Kuděj Jan |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z Katovice |
7. |
8 |
36,5 |
7 |
15,5 |
67,00 |
17. |
35 |
Jeníčková Lucie |
|
Z Poděbradova Strakonice |
7.A |
|
42,5 |
7 |
15,5 |
65,00 |
18. |
31 |
Nárovec Václav |
Spotřeba vody |
Z Volyně |
6.B |
10 |
31,5 |
9 |
13,5 |
64,00 |
19. |
26 |
Mačlová Jaroslava |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z Volenice |
7. |
9 |
27 |
8,5 |
19 |
63,50 |
20. |
1 |
Kadlec Ondřej |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Gymnázium Strakonice |
prima |
10 |
35,5 |
5,5 |
11 |
62,00 |
21. |
25 |
Křivanec Josef |
Spotřeba vody |
Z a M Záboří |
7. |
8 |
33,5 |
8 |
12,5 |
62,00 |
22. |
9 |
Jandová Denisa |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z Katovice |
6. |
10 |
25 |
11 |
15,5 |
61,50 |
23. |
24 |
Malá Pavlína |
Spotřeba vody |
Z Katovice |
7. |
9 |
31,5 |
9 |
12 |
61,50 |
24. |
37 |
Hlavatý Ondřej |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z FLČ Strakonice |
7.J |
10 |
30 |
8 |
12,5 |
60,50 |
25. |
6 |
Stejskal Pavel |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z TGM Blatná |
6.B |
10 |
29 |
8 |
12,5 |
59,50 |
26. |
21 |
Stoek Martin |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z TGM Blatná |
6.B |
10 |
29,5 |
7 |
12,5 |
59,00 |
27. |
34 |
Krejčová Soňa |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z a M Záboří |
6. |
10 |
28,5 |
6 |
13 |
57,50 |
28. |
32 |
Kadaňová Aneta |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Gymnázium Strakonice |
prima |
10 |
28 |
5 |
12,5 |
55,50 |
29. |
38 |
Engl Luká |
Čichové schopnosti hlemýdě |
Z Volyně |
6.B |
10 |
23,5 |
6 |
16 |
55,50 |
30. |
8 |
Němeček Marek |
Pohyb hlemýdě zahradního |
Z Katovice |
7. |
8 |
25,5 |
8 |
12,5 |
54,00 |
31. |
7 |
Kovárna Jaroslav |
|
Z Poděbradova Strakonice |
7.B |
|
30 |
7 |
14 |
51,00 |
32. |
29 |
Lojík Luká |
|
Z JAK Blatná |
7.A |
|
29,5 |
6 |
15,5 |
51,00 |
33. |
16 |
Lapka Martin |
|
Z JAK Blatná |
7.A |
|
30,5 |
5 |
12,5 |
48,00 |
34. |
3 |
Peleková Kristýna |
|
Z Poděbradova Strakonice |
7.A |
|
29,5 |
4 |
8 |
41,50 |
35. |
17 |
Frühbauerová Karolína |
|
Z JAK Blatná |
7.A |
|
20 |
8 |
8 |
36,00 |
36. |
Opravovali: Mgr.
Václav patný ((Z Záboří)
Mgr.
Vlasta Černíková (Z Dukelská)
Mgr.
Jaroslav Truhlář (Gymnázium Vodňany)
Mgr. Eva
Křivancová (Z TGM Blatná)
Mgr. Olga Kopecká (Z Katovice)
ing.
Ladislava Pyková (Z a M Volenice)
Mgr.
Zdeňka Pletková (Z a M Pováská)
Mgr.
Jana Plačková (Z Volyně)
Ve Strakonicích 24. 5. 2006