VÝSLEDKOVÁ
LISTINA
DEN ZEMĚ 20.
4. 2006
I. KATEGORIE (4. + 5.
třída) – max. počet bodů 38
|
Jméno |
Škola |
Třída |
Počet bodů |
Čas (min) |
1 |
Wischinová Kateřina |
ZŠ Bělčice |
5. |
35 |
24:12 |
Matoušková
Miroslava |
|||||
2 |
Harantová Alena |
ZŠ Dukelská |
5. B |
34 |
23:43 |
Plačková Barbora |
|||||
3 |
Medek Michal |
ZŠ Dukelská |
5. |
33 |
21:38 |
Volf Filip |
|||||
4 |
Jirsová Růžena |
ZŠ Dukelská |
4.C |
32 |
18:10 |
Vanišová Tereza |
|||||
5 |
Kalová Lenka |
ZŠ Dukelská |
5.B |
31 |
18:37 |
Smrčka Filip |
|||||
6 |
Turnovský David |
ZŠ Dukelská |
5. |
31 |
23:25 |
Šafář Stanislav |
|||||
7 |
Ježek Adam |
ZŠ Bělčice |
5. |
31 |
25:53 |
Květoňová Šárka |
|||||
8 |
Kovář Pavel |
ZŠ Dukelská |
4. |
30 |
17:40 |
Veselý Tomáš |
|||||
9 |
Chalupník Marek |
ZŠ Dukelská |
4. |
30 |
15:07 |
Vérosta Tomáš |
|||||
10 |
Nečekalová Šárka |
ZŠ Dukelská |
5.D |
30 |
19:32 |
Schwarzová Kateřina |
|||||
11 |
Kudláčková Veronika |
ZŠ Dukelská |
4.A |
29 |
21:00 |
Palová Barbora |
|||||
12 |
Peterková Denisa |
ZŠ Poděbradova |
4.B |
28 |
21:30 |
Zelenková Benedikta |
|||||
13 |
Král Jindřich |
ZŠ Dukelská |
4.C |
22 |
19:00 |
Urbánková Lucie |
|||||
14 |
Černý Lukáš |
ZŠ Dukelská |
5.A |
22 |
21:22 |
Košnář Šimon |
|||||
15 |
Gajičová Ana |
ZŠ FLČ |
5.A |
22 |
19:50 |
16 |
Hájková Gabriela |
ZŠ FLČ |
5.A |
21 |
27:20 |
Schwarzová Kateřina |
II. KATEGORIE (6. + 7.
třída) – max. počet bodů 52
|
Jméno |
Škola |
Třída |
Počet bodů |
Čas (min) |
1 |
Sedlecká Kateřina |
ZŠ Dukelská |
6. |
49 |
25:00 |
Suchlová Růžena |
|||||
2 |
Hanzlová Sandra |
ZŠ Povážská |
6.C |
48 |
15:07 |
Pavlík Václav |
|||||
3 |
Míková Zuzana |
Gymnázium
Strakonice |
prima |
47 |
17:03 |
Šuldová Sabina |
|||||
4 |
Kůs Martin |
ZŠ FLČ |
6. |
47 |
19:30 |
Ponec Tomáš |
|||||
5 |
Bobek Jaroslav |
ZŠ Bělčice |
7. |
47 |
20:16 |
Pazderník Josef |
|||||
6 |
Křížová Renata |
Gymnázium Strakonice |
2.O |
46 |
18:30 |
Vysoká Lenka |
|||||
7 |
Daněk Michal |
ZŠ Dukelská |
7.M |
46 |
20:45 |
Polanka Miroslav |
|||||
8 |
Pourová Tereza |
ZŠ Bělčice |
7. |
46 |
22:48 |
Vachartová Olga |
|||||
9 |
Kačírek Petr |
ZŠ Povážská |
7.C |
44 |
22:45 |
Malčík Vojtěch |
|||||
10 |
Kalivodová Kristýna |
ZŠ Poděbradova |
6.A |
44 |
24:38 |
Pastuchová Táňa |
|||||
11 |
Paterová Eliška |
ZŠ FLČ |
6. |
43 |
19:58 |
Podlahová Žaneta |
|||||
12 |
Rejžková Regina |
ZŠ Povážská |
6.C |
43 |
24:15 |
Švecová Tereza |
|||||
13 |
Harmisch David |
ZŠ Dukelská |
7.M |
42 |
18:20 |
Kala Petr |
|||||
14 |
Pečenka Jaroslav |
ZŠ Dukelská |
6.C |
42 |
19:32 |
Rosol Martin |
|||||
15 |
Kubičková Monika |
ZŠ Poděbradova |
7. |
42 |
19:47 |
Šedinová Nikola |
|||||
16 |
Kadaňová Aneta |
Gymnázium Strakonice |
prima |
42 |
20:28 |
Kadlec Ondřej |
|||||
17 |
Boř David |
ZŠ Povážská |
7.C |
42 |
21:18 |
Svatoš Michal |
|||||
18 |
Šín Jiří |
ZŠ FLČ |
6. |
42 |
26:47 |
Vrána David |
|||||
19 |
Andrle Jan |
ZŠ Dukelská |
7.M |
40 |
26:33 |
Škoda Roman |
|||||
20 |
Hoštičková Gábina |
ZŠ Poděbradova |
7.A |
39 |
20:13 |
Oberfalcer Filip |
III. KATEGORIE (8. + 9. třída) – max. počet bodů 70
|
Jméno |
Škola |
Třída |
Počet bodů |
Čas (min) |
1 |
Harantová Hana |
Gymnázium
Strakonice |
kvarta |
69 |
22:44 |
Kadlec Filip |
tercie |
||||
2 |
Homola Miroslav |
ZŠ FLČ |
8.J |
68 |
29:30 |
Maršán Jakub |
|||||
3 |
Kalová Radka |
Gymnázium
Strakonice |
kvarta |
67 |
28:26 |
Vršecká Lucie |
tercie |
||||
4 |
Koubová Lenka |
ZŠ Povážská |
9. |
63 |
17:10 |
Vernerová Tereza |
8. |
||||
5 |
Christelbauerová Aneta |
ZŠ Dukelská |
8. |
63 |
21:00 |
Svobodová Petra |
|||||
6 |
Richterová Pavla |
ZŠ FLČ |
9. |
63 |
29:51 |
Zábranská Michaela |
|||||
7 |
Ouředníková Petra |
Gymnázium Strakonice |
kvarta |
62 |
24:42 |
Podlahová Klára |
|||||
8 |
Hochová Lucie |
ZŠ FLČ |
8.J |
61 |
19:42 |
Samcová Michaela |
|||||
9 |
Civáni Patrik |
ZŠ Povážská |
8.C |
61 |
22:54 |
Zachová Klára |
|||||
10 |
Silovská Anna |
ZŠ FLČ |
9.B |
61 |
25:25 |
Smolíková Veronika |
|||||
11 |
Němeček Josef |
ZŠ Dukelská |
8. |
60 |
31:35 |
Vaniš Marek |
|||||
12 |
Kalianková Michaela |
ZŠ Dukelská |
8. |
59 |
17:06 |
Trnková Anna |
|||||
13 |
Růžička Jaroslav |
ZŠ Dukelská |
8. |
57 |
15:51 |
Veselý Jan |
|||||
14 |
Kalíšková Petra |
Gymnázium Strakonice |
kvarta |
57 |
23:10 |
Líbenková Anna |
|||||
15 |
Voldřich Pavel |
ZŠ Povážská |
9.D |
57 |
38:16 |
Zemen Petr |
|||||
16 |
Doležalová Monika |
Gymnázium Strakonice |
kvarta |
53 |
19:15 |
Šír Kryštof |
|||||
17 |
Doležalová Markéta |
ZŠ Povážská |
9.E |
52 |
42:25 |
Smrčková Karolína |
|||||
18 |
Frická Alena |
ZŠ Povážská |
9.E |
51 |
28:00 |
Gajičová Dragana |
Děkuji p. uč. Vlastě Černíkové ze ZŠ Dukelská za opravování a studentům Gymnázia Strakonice za pomoc na jednotlivých stanovištích.
Zpracovala: Tereza Malá
Strakonice 21. 4. 2006