Výsledková listina
Název soutěže: Soutěž dětských recitátorů – „Dětská scéna“
Kategorie: I.
Datum: 22.3.2007
Porota: Mgr.Jiřina Lhotská, Mgr.Evženie Bezpalcová, Mgr.Iva Šrámková,
PaedDr.Vendulka Vacková
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Postup do kraj.kola |
Amálie Kormanová |
ZŠ Bavorovská Vodňany |
Postup do kraj.kola |
Dominika Jarošová |
ZŠ Bavorovská Vodňany |
Čestné uznání |
Natálie Maňhalová |
ZŠ JAK Blatná |
Čestné uznání |
Kateřina Baloušková |
ZŠ Dukelská Strakonice |
Čestné uznání |
Lukáš Hanzl |
ZŠ a MŠ Povážská Str. |
|
Matyáš Hájíček |
ZŠ JAK Blatná |
|
Bohdana Scheinostová |
ZŠ FLČ Strakonice |
|
Terezie Kreuzová |
ZŠ Alešova Vodňany |
|
Kateřina Ševčíková |
ZŠ Alešova Vodňany |
|
Nela Šavrdová |
ZŠ TGM Sedlice |
|
Jan Hrubý |
ZŠ TGM Sedlice |
|
Eva Petrášová |
ZŠ Bavorov |
|
Michaela Martínková |
ZŠ Bavorov |
|
Jiří Brabec |
ZŠ Dukelská Strakonice |
|
Jaroslav Beneš |
ZŠ Radomyšl |
|
Michaela Mužíková |
ZŠ Radomyšl |
|
Leona Veselá |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
|
Jana Machová |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
|
Adéla Malinová |
ZŠ a MŠ Povážská |
Výsledková listina
Název soutěže: Soutěž dětských recitátorů – „Dětská scéna“
Kategorie: II.
Datum: 22.3.2007
Porota: Mgr.Jiřina Lhotská, Mgr.Evženie Bezpalcová, Mgr.Iva Šrámková,
PaedDr.Vendulka Vacková
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Postup do kraj. kola |
Vítek Malota |
ZUŠ Strakonice |
Postup do kraj. kola |
Zuzana Roubová |
ZUŠ Strakonice |
Čestné uznání |
Antonín Trojan |
ZŠ Bavorovská Vodňany |
Čestné uznání |
Václav Mašek |
ZŠ Bavorovská Vodňany |
Čestné uznání |
Tomáš Kubík |
ZŠ J.A.Komenského Blatná |
Čestné uznání |
Kristýna Šmídová |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
Čestné uznání |
Kateřina Jeníčková |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
|
Milanka Markovičová |
ZŠ Radomyšl |
|
Karolína Šišpelová |
ZŠ Radomyšl |
|
Monika Majerová |
ZŠ a MŠ Povážská Strakonice |
|
Kristýna Vondrysová |
ZŠ F.L.Čelakovského Str. |
|
Michaela Kozáková |
ZŠ F.L.Čelakovského Str. |
|
Růžena Jirsová |
ZŠ Dukelská Strakonice |
|
Dominika Zárubová |
ZŠ Alešova Vodňany |
|
Kamila Minářová |
ZŠ Alešova Vodňany |
|
Žaneta Kahovcová |
ZŠ TGM Sedlice |
|
Kristýna Kožnarová |
ZŠ TGM Sedlice |
|
Nikola Vítovcová |
ZŠ Bavorov |
|
Pavel Kouba |
ZŠ Bavorov |
|
Veronika Kühnová |
ZŠ a MŠ Volenice |
|
Kateřina Bláhová |
ZŠ a MŠ Volenice |
|
Eliška Králová |
ZŠ Dukelská Strakonice |
|
Monika Jirsová |
ZŠ a MŠ Povážská Strakonice |
|
Arleta Jánská |
ZŠ J.A.Komenského Blatná |
Zpracovala: Alena Hrdličková, DDM Strakonice
Výsledková listina
Název soutěže: Soutěž dětských recitátorů – „Dětská scéna“
Kategorie: III.
Datum: 23.3.2007
Porota: Mgr.Jiřina Lhotská, Mgr.Iva Šrámková, PaedDr.Vendulka Vacková
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Postup do kraj. kola |
Martina Brabcová |
ZUŠ Strakonice |
Postup do kraj. kola |
Magdaléna Šochmanová |
Gymnázium Strakonice |
Čestné uznání |
Jan Mrázek |
ZUŠ Strakonice |
Čestné uznání |
Štěpánka Hájková |
Gymnázium Vodňany |
Čestné uznání |
Kateřina Pechová |
Gymnázium Strakonice |
Čestné uznání |
Filip Volf |
ZŠ a MŠ Povážská Strakonice |
|
Lucie Švihovcová |
ZŠ Radomyšl |
|
Jakub Kropík |
ZŠ Radomyšl |
|
Michaela Večeřová |
ZŠ Dukelská Strakonice |
|
Lenka Kalová |
ZŠ Dukelská Strakonice |
|
Lenka Rychtářová |
Gymnázium Vodňany |
|
Václav Křiváček |
ZŠ a MŠ Volenice |
|
Karel Čuřín |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
|
Anna Švecová |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
|
Adam Ježek |
ZŠ Bělčice |
|
Kateřina Dunovská |
ZŠ Bělčice |
|
Sabina Nováková |
ZŠ Bělčice |
|
Eva Mošovská |
ZŠ a MŠ Povážská Strakonice |
|
Karolína Tuňková |
ZŠ Bavorov |
Zpracovala: Alena Hrdličková, DDM Strakonice
Výsledková listina
Název soutěže: Soutěž dětských recitátorů – „Dětská scéna“
Kategorie: IV.
Datum: 23.3.2007
Porota: Mgr.Jiřina Lhotská, Mgr.Iva Šrámková, PaedDr.Vendulka Vacková
Pořadí |
Jméno |
Škola |
Postup do kra.j kola |
Irena Babková |
ZŠ a MŠ Štěkeň |
Postup do kraj. kola |
Dagmar Hucková |
Gymnázium Vodňany |
Čestné uznání |
Filip Kadlec |
Gymnázium Strakonice |
|
Magda Melková |
ZŠ Bavorov |
|
Andrea Trávníčková |
ZŠ Poděbradova Strakonice |
Zpracovala: Alena Hrdličková, DDM Strakonice