BESIP - VÝSLEDKOVÁ LISTINA Strana 1 z 2 Dne: 6.5.2009
Dopravní soutě mladých cyklistů - Kategorie 1
okresní kolo
Trestné body:
Poř. číslo Jméno kola Celke DDH JZ PSP TPP
1. 19 Martin Pichlík Z Cehnice 32 5 12 10 5
2. 18 Libor Čech Z Cehnice 44 5 8 30 1
3. 2 Juliana Pojarová Z Bavorov 47 25 22 0 0
4. 75 Dominik Petrílka Z Aleova, Vodňany 58 5 8 30 15
5. 84 Aneta Sluková Z Volenice 59 15 24 5 15
6. 4 Tomá Brych Z Bavorov 64 25 34 5 0
7. 86 David Verbný Z Volenice 65 15 10 25 15
8. 76 Krytof Kot Z Aleova, Vodňany 65 30 10 20 5
9. 53 Richard Plojhar Z Poděbradova, 65 15 20 20 10
Strakonice
10. 21 Karla Měchurová Z Cehnice 70 35 20 15 0
11. 1 Michaela Vachtová Z Bavorov 70 35 30 5 0
12. 69 Pavel Dolej Z Sedlice 76 5 16 35 20
13. 26 Markéta Scheinostová Z F. L. 77 15 37 20 5
Čelakovského,
Strakonice
14. 34 Erika Hrachová Z Čestice 80 20 30 20 10
15. 44 David Strnad Z Dukelská, 82 25 37 5 15
Strakonice
16. 51 Tereza Jánská Z Poděbradova, 83 15 43 5 20
Strakonice
17. 3 Matou Novák Z Bavorov 86 45 16 25 0
18. 85 Martin Křiváček Z Volenice 87 35 12 25 15
19. 70 Milo Drůba Z Sedlice 87 35 12 20 20
20. 83 Adéla Mrázová Z Volenice 90 15 35 25 15
21. 54 Tomá Nejdl Z Poděbradova, 91 20 33 20 18
Strakonice
22. 52 aneta Kuncipálová Z Poděbradova, 92 30 29 15 18
Strakonice
23. 77 Anna Fryová Z Aleova, Vodňany 93 50 18 25 0
24. 28 Jaroslav Kvěch Z F. L. 93 45 13 25 10
Čelakovského,
Strakonice
25. 59 Lucie Jirsová Z Pováská, 95 30 30 35 0
Strakonice
26. 29 Klára Mlíčková Z F. L. 96 40 31 15 10
Čelakovského,
Strakonice
27. 45 Jan Vední Z Dukelská, 97 60 2 15 20
Strakonice
28. 20 Michaela Kapustová Z Cehnice 100 50 34 15 1
29. 78 Tereza Sládková Z Aleova, Vodňany 110 70 20 20 0
30. 27 Jan Samec Z F. L. 119 50 24 30 15
Čelakovského,
Strakonice
31. 68 Sandra imůnková Z Sedlice 123 30 33 40 20
32. 67 Barbora Hudáková Z Sedlice 130 55 35 20 20
33. 35 Petra Mrázová Z Čestice 131 30 41 45 15
Trestné body:
Poř. číslo Jméno kola Celke DDH JZ PSP TPP
34. 62 Matěj Kosák Z Pováská, 132 95 12 25 0
Strakonice
35. 60 Monika Jirsová Z Pováská, 135 55 30 50 0
Strakonice
36. 61 Tomá Němeček Z Pováská, 137 60 22 40 15
Strakonice
37. 43 Markéta Grapmüllerová Z Dukelská, 146 35 66 30 15
Strakonice
38. 36 Luk Vejvoda Z Čestice 151 55 26 50 20
39. 42 Lucie Dvořáková Z Dukelská, 177 70 77 30 0
Strakonice
40. 37 Petr Soukup Z Čestice 202 120 12 50 20
hlavní rozhodčí ředitel soutěe