BESIP - VÝSLEDKOVÁ LISTINA Strana 1 z 2 Dne: 27.4.2011
Dopravní soutě mladých cyklistů - Kategorie 1
okresní kolo
Trestné body:
Poř číslo Jméno kola Celke DDH JZ PSP TPP
1. 4 Josef Dvořák Z Bavorov 25 5 9 1 10
2. 19 Patrik Pečený Z a M Cehnice 28 0 11 5 12
3. 1 Eva Petráková Z Bavorov 35 5 22 0 8
4. 60 Tomá Linhart Z Vodňany, Aleova 39 20 15 0 4
5. 20 Dominika Peterková Z a M Cehnice 46 5 26 5 10
6. 21 Klára Tabarová Z a M Cehnice 49 15 22 0 12
7. 3 Karel Kulík Z Bavorov 52 15 27 0 10
8. 9 Adéla ilhová Z a M Bělčice 55 15 23 6 11
9. 51 Josef Sochacký Z Poděbradova 67 30 23 1 13
10. 67 Miroslava Mrázová Z a M Volenice 67 25 29 2 11
11. 18 Martin Zronek Z a M Cehnice 68 15 39 2 12
12. 45 Jiří Slabý Z Dukelská 71 30 23 6 12
13. 54 Lucie Knéblová Z Poděbradova 72 15 42 2 13
14. 29 Pavel Koutenský Z A M Sedlice 78 35 17 8 18
15. 61 Adéla Jirouová Z Vodňany, Aleova 79 30 39 0 10
16. 12 Jan Jelínek Z a M Bělčice 80 20 37 5 18
17. 2 Tereza Bayerová Z Bavorov 80 25 43 0 12
18. 68 Aneta Verbná Z a M Volenice 81 25 41 3 12
19. 36 Adéla Herbrichová Z F. L. Čelakovského 86 25 37 7 17
20. 34 Matěj Blaek Z F. L. Čelakovského 94 35 34 7 18
21. 53 Sandra ímová Z Poděbradova 94 35 37 5 17
22. 28 Petr Blovský Z A M Sedlice 95 30 49 0 16
23. 69 Josef Mare Z a M Volenice 97 40 37 2 18
24. 59 Václav Brejcha Z Vodňany, Aleova 97 40 36 5 16
25. 27 Lucie Houdková Z A M Sedlice 105 35 42 11 17
26. 10 Anna Kyliánová Z a M Bělčice 107 20 66 4 17
27. 66 Magdaléna Z Dukelská 112 50 47 5 10
28. 37 Simona Cvetinová Z F. L. Čelakovského 112 50 33 9 20
29. 65 Jakub Kopenec Z Dukelská 115 40 60 3 12
30. 11 Luká Polerecký Z a M Bělčice 119 60 31 10 18
31. 64 Michaela Helmová Z Dukelská 123 85 20 6 12
32. 70 Tomá Mare Z a M Volenice 123 25 75 5 18
33. 26 Vendula Bajcurová Z A M Sedlice 148 35 100 1 12
34. 35 Ondřej Malý Z F. L. Čelakovského 152 65 64 7 16
35. 52 Jan Hoch Z Poděbradova 153 65 75 0 13
36. 62 Tereza Kolouková Z Vodňany, Aleova 232 95 105 12 20
Trestné body:
Poř číslo Jméno kola Celke DDH JZ PSP TPP
hlavní rozhodčí ředitel soutěe