28. listopadu 15:51

René

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Fotogalerie

Fotky tříd

Zobrazuji fotogalerie ze školního roku 2010/11

Faktor 2010 4.A 2010/11

1.B,D 2010/11

1.září 2.A 2010/11

4 ruce v modelíně 9.A 2010/11

8.3. Šmajdovinky, výstava V. Klimtové 2.A 2010/11

Adventní výrobek 4.C 2010/11

Akce třídy 8.M 2010/11

Almanach 3.D 2010/11

Anglické divadlo 3.A 2010/11

Anglické divadlo 3.C 2010/11

Asie 1.D 2010/11

Asie 2011 3.C 2010/11

Asie 4.A 2010/11

Asie 4.B 2010/11

Asie 5.C 2010/11

atletika červen 11 1.D 2010/11

Běh naděje 2.C 2010/11

Běh naděje 2010 4.C 2010/11

BĚH NADĚJE 4.A 2010/11

Běh naděje 4.B 2010/11

Běh Naděje 9.A 2010/11

beseda drogy 1.D 2010/11

Beseda o drogách 1.C 2010/11

Beseda s policistkou 4.C 2010/11

Beseda s policisty 4.D 2010/11

Besídka 4.B 2010/11

bruslení 2011 3.C 2010/11

Bruslení 2011 3.D 2010/11

Bruslení 2011 5.D 2010/11

Bruslení 3.A 2010/11

Bruslení 3.A 3.A 2010/11

Bruslení 4.C 2010/11

Bruslení 4.D 2010/11

Bruslení při TV 5.A 2010/11

Byli jsme v divadle 5.A 2010/11

Cvičení aerobiku 1.C 2010/11

Cvičiště psů 1.C 2010/11

Cyklovýlet do Sudoměře - Mohyla Jana Žižky 4.C 2010/11

Cyklovýlet do Sudoměře, 14. 6. 4.D 2010/11

čerti 2010/11

Čertův švagr, výstava sněhuláků 2.A 2010/11

červená stužka 3.A 2010/11

Čestický brambor 3.D 2010/11

Čtenáři v knihovně 1.C 2010/11

DDŠD 2010/11

Den Asie 1.B 2010/11

DEN ASIE 1.C 2010/11

Den Asie 2.A 2010/11

Den Asie 2.B 2010/11

Den Asie 2011 5.D 2010/11

Den Asie 3.A 2010/11

Den Asie 3.B 2010/11

Den Asie 3.D 2010/11

DEN ASIE 31.3.2011 5.A 2010/11

Den Asie 6.M 2010/11

Den Asie 7.B 2010/11

Den dětí - Hasiči 1.A 2010/11

Den dětí 1.C 2010/11

Den dětí 11 1.D 2010/11

Den dětí ŠD 2010/11

Den matek 2.A 2010/11

Den v modrém 2.A 2010/11

Divadlo - Ćertův švagr 1.C 2010/11

Divadlo - Včelí medvídkové 1.C 2010/11

Divadlo "Ferda" 1.A 2010/11

Divadlo 1.B 2010/11

divadlo 1.D 2010/11

Divadlo 3.D 2010/11

Divadlo medvídci - 1B 1.B 2010/11

Divadlo Princ Bajaja - 8.11.2010 4.C 2010/11

divadlo v MŠ 1.D 2010/11

Domácí mazlíčci u nás ve třídě 4.C 2010/11

Domečky Pč 8.A 2010/11

Domečky ze špejlí Pč 8.B 2010/11

Domov důchodců 4.B 2010/11

Dravci 1.A 2010/11

Dravci 1.B 2010/11

Dravci 1.C 2010/11

Dravci 2.A 2010/11

Dravci 3.B 2010/11

Dravci 3.D 2010/11

Dudáček 2.A 2010/11

E - on 4.A 2010/11

e - on 4.B 2010/11

Exkurza Temelín 4.C 2010/11

Exkurze - Písek,Vydlaby 3.B 2010/11

Exkurze Č.B.2 4.B 2010/11

Exkurze Č.Budějovice - Černá věž + Hitrádio Faktor 4.C 2010/11

exkurze hasiči 6.A 2010/11

Exkurze na služebně policie ČR, 17. 6. 4.D 2010/11

exkurze Písek 3.C 2010/11

Exkurze Písek-Recyklace 3.A 2010/11

Exkurze Temelín, 3. 2. 2011 4.D 2010/11

Exkurze, HITRADIO FAKTOR v ČB 4.D 2010/11

Fashion show 6.M 2010/11

Foto z třídy 2.C 2010/11

Halloween 2010/11

Halloween party 6.A 2010/11

Hasiči 1.B 2010/11

Hluboká výlet zámek,zámeček,zoo 5.A 2010/11

Jídelna 3.D 2010/11

Karlštejn - výlet 4.B 2010/11

Karlštejn 4.A 2010/11

Karneval 1.C 2010/11

Karneval 2.A 2010/11

Karneval 2011 3.D 2010/11

karneval ŠD 2010/11

Karneval, únor 2011 4.D 2010/11

Karnevalové masky - kašírování 4.C 2010/11

Keramická dílna - prosinec 4.C 2010/11

Keramická dílna 2.B 2010/11

Keramická dílna 3.A 2010/11

Keramické výrobky 3.A 2010/11

Kerlštejn2 4.A 2010/11

Knihovna 23. 03. 2011 1.C 2010/11

Knihovna 2.D 2010/11

knihovna 4/11 1.D 2010/11

Konec škol.roku 4.B 2010/11

Konec školního roku 1.C 2010/11

Konec školního roku 3.A 2010/11

Konec školního roku 4.A 2010/11

Krasobruslení - p. Plochá 1.B 2010/11

krasobruslení 1.B 2010/11

Krasobruslení 1.C 2010/11

Krasobruslení 3.B 2010/11

Krasobruslení 4.C 2010/11

Kresba hradu 4.C 2010/11

Loučení s Marečkem 2.A 2010/11

Malování na textil2 4.C 2010/11

masopust 2011 1.D 2010/11

Maškarní - 2 1.B 2010/11

Maškarní 1.A 2010/11

Maškarní 2011 2.D 2010/11

Maškarní 2011 3.A 2010/11

maškarní 2011, Aj 3.C 2010/11

Maškarní 3.B 2010/11

Maškarní karneval 4.C 2010/11

Maškarní v naší třídě 1.B 2010/11

Modrásci 6.M 2010/11

Na cvičáku V Lipkách 3.B 2010/11

Na koupališti 3.A 2010/11

Na Podskalí 2.A 2010/11

Na výstavě stromků a betlémů 5.A 2010/11

Naše práce 1.D 2010/11

Naše slohy 5.A 2010/11

Naše výrobky 3.A 2010/11

Naše výrobky2 3.A 2010/11

Naše výtvory 2010-2011 5.A 2010/11

Návštěva muzea - pravěk Strakonicka 4.C 2010/11

Návštěva na cvičišti 1.B 2010/11

Návštěva výstavy betlémů 2.B 2010/11

Nejzářivější třída 3.D 2010/11

Nepál2 9.A 2010/11

Noc s Andersenem 1 3.A 2010/11

Noc s Andersenem2 3.A 2010/11

Opékání vuřtů 2.B 2010/11

Pasování do Čtenářského řádu 1.B 2010/11

Pasování na čtenáře 1.A 2010/11

Pasování na čtenáře 1.C 2010/11

pasování na čtenáře 1.D 2010/11

PC 3.B 2010/11

PČ 4.A 2010/11

Pecení vánočního cukroví 4.D 2010/11

Pečení lineckého cukroví, příprava studené kuchyně 4.C 2010/11

Písek - exkurze 3.D 2010/11

Písek 4.A 2010/11

Písek 4.B 2010/11

Plavání 1.C 2010/11

Plavání 2.A 2010/11

Plavání 3.A 3.A 2010/11

Plavání 3.B 2010/11

Plavání 4.C 2010/11

plavání 4'/2011 1.D 2010/11

Plavecký kurz 2.B 2010/11

Podzim 2010 4.A 2010/11

Podzimní dekorace 2.A 2010/11

Podzimní práce 4.C 2010/11

Poháry nová kuchyňka 7.B 2010/11

Poháry Pč 7.M 2010/11

Polesí Hůrky 2011 6.M 2010/11

Polesí Hůrky 6.M a 6.C 6.C 2010/11

Policie ČR 3.D 2010/11

Poslední dny ve škole 3.B 2010/11

Pracovní činnost před Vánocemi 2.B 2010/11

Procházka na Podskalí 2.B 2010/11

Procházka ve městě 3.D 2010/11

Projekt. den PODZIM 1.D 2010/11

Projektový den - Den Asie 4.D 2010/11

Projektový den - ekosystém les - Kuřidlo 4.C 2010/11

Projektový den - Vánoce 4.D 2010/11

Projektový den Asie 4.C 2010/11

Projektový den Vánoce 4.C 2010/11

Průběh roku 5.C 2010/11

První den ve druhé třídě 2.B 2010/11

První vysvědčení2 1.C 2010/11

Předvánoční posezení u stromečku 2.B 2010/11

Psaní 3.B 2010/11

Ptáci 4.A 2010/11

Radošovice 4.B 2010/11

Recyklace odpadů - exkurze Vydlaby 4.C 2010/11

recyklace Vydlaby 5.D 2010/11

rozlučka podskalí 6.A 2010/11

Santa 3.B 2010/11

Skok vysoký 3.D 2010/11

Stavby ze sněhu II 3.A 2010/11

Stavby ze sněhu2 3.A 2010/11

Stonožka 2010 9.A 2010/11

Stonožka 3.B 2010/11

Stonožková pouť listopad 2010 5.A 2010/11

Strom v DDM 4.D 2010/11

Střelské Hoštice 9.-11. 6. 2011 7.B 2010/11

Sudoměř 4.B 2010/11

Superstar 2010/11

Svícen 4.B 2010/11

Školní akce 8.M 2010/11

Školní výlet - Koněpruské jeskyně, hrad Karlštejn 4.C 2010/11

školní výlet - Plzeň 7.D 2010/11

Školní výlet - Zvíkov, Orlík 3.B 2010/11

Školní výlet 6.C a 6.M 2011 6.C 2010/11

Školní výlet 6.M a 6.C 2011 6.M 2010/11

Školní výlet 7.M 7.M 2010/11

školní výlet Lanové centrum 6.A 2010/11

Školní výlet-Zvíkov,Orlík 3.A 2010/11

Školní výlet, 31. 5. 2011 4.D 2010/11

taneční kroužek 1.D 2010/11

Tělesná výchova 3.A 2010/11

Tvarohové rohlíčky 7.B 2010/11

Tvoříme 3.D 2010/11

U řeky 4.C 2010/11

ukázka ptáci 11 1.D 2010/11

V bazénu 2.B 2010/11

V Betlémě není místo 3.A 2010/11

V Betlémě není místo2 3.A 2010/11

V keramické dílně 6.M 2010/11

V počítačové učebně 5.A 2010/11

v tělocvičně 1.D 2010/11

Vánoce 1.B 2010 1.B 2010/11

Vánoce 1.C 2010/11

Vánoce 2.A 2010/11

Vánoce 2010 2.D 2010/11

Vánoce 2010 3.A 2010/11

Vánoce 2010 3.B 2010/11

Vánoční besídka 2010 7.D 2010/11

vánoční období 2010 1.D 2010/11

Vánoční perníčky 7.M 2010/11

Vánoční posezení 6.A 2010/11

Vánoční sněhuláci - soutěž 4.C 2010/11

Vánoční výrobky 3.C 2010/11

Vánoční výrobky 4.D 2010/11

Vánoční výzdoba 5.D 2010/11

Velikonoce 2.A 2010/11

velikonoce 2011 5.A 2010/11

Velikonoce 3.D 2010/11

Volejbal kluci 8.M 2010/11

Vybíjená 1.-3. roč. 3.A 2010/11

vybíjená dívky 2011 5.D 2010/11

Výkresy, výrobky 4.B 2010/11

Výlet - ZOO Hluboká 1.A 2010/11

Výlet - ZOO Ohrada 1.C 2010/11

výlet 2011 1.D 2010/11

Výlet do Písku 2.A 2010/11

Výlet do ZOO Ohrada 1.B 2010/11

výlet lanový park Libín 6.A 6.A 2010/11

Výlet Orlík 3.C 2010/11

Výlet Orlík 3.D 2010/11

Výlet Ostrovec 9.A 2010/11

Výlet Sušice a okolí 2.B 2010/11

Výlet2 7.M 8.M 2010/11

výlet2011-Zálesí3 5.D 2010/11

Výprava na cvičák 3.A 2010/11

výprava na cvičák 3.C 2010/11

Vyrábíme vánoční svícen 5.A 2010/11

Výrobky - keramická dílna 3.C 2010/11

Vysvědčení 2.A 3.A 2010/11

Vysvědčení 3.D 2010/11

Vysvědčení2 4.C 2010/11

Začátek roku 2010 1.B 2010/11

Zahájení školního roku2 1.C 2010/11

Zálesí 7.M 2010/11

Zálesí2 7M 7.M 2010/11

Září 2010 1.D 2010/11

Zdobení kraslic 2.B 2010/11

zdobíme vánoční stromeček 5.A 2010/11

zimní stadion 1.D 2010/11

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 29. listopadu do 3. prosince

Pondělí 29. listopadu

Polévka

Ruský boršč

První jídlo

Těstovin.v tomat.omáčce s bazalkovým pestem, banán

Druhé jídlo

Žemlovka s jablky a tvarohem, banán, kakao

Úterý 30. listopadu

Polévka

Cizrnová se zeleninou

První jídlo

Karbanátek smažený, bramborová kaše s máslem, kompot

Druhé jídlo

Telecí kostky na paprice s houbami, dušená jasmínová rýže

Středa 1. prosince

Polévka

Smetanová s kukuřicí

První jídlo

Kuřecí nudličky přírodní, bretaňská zelenina, vařené brambory, jablko

Druhé jídlo

Zbojnický skřivan( hov. maso, slanina, okurka), dušená dlouhozrnná rýže, jablko

Čtvrtek 2. prosince

Polévka

Špenátová s opraženou žemlí

První jídlo

Kovbojské maso, dušená parbolait rýže, jogurt ovocný

Druhé jídlo

Těstovinový salát se zeleninou a tuňákem, jogurt ovocný

Pátek 3. prosince

Polévka

Uzená s cereální potravinou freekeh

První jídlo

Ruská hovězí pečeně, kynuté houskové knedlíky, jablko, mikuláš

Druhé jídlo

Musaka s mletým masem a květákem, vařené brambory s máslem, jablko, mikuláš

Týden od 6. prosince do 10. prosince

Pondělí 6. prosince

Polévka

Gulášová

První jídlo

Rizoto beluga s bulgurem, paprikou, sypané sýrem, hanácký zelný salát, mikuláš.perník

Druhé jídlo

Tarhoňa se sumečkem v jogurtové marinádě, hanácký zelný salát, mikuláš.perník

Úterý 7. prosince

Polévka

S kapáním a zeleninou

První jídlo

Znojemská hovězí pečeně, dušená divoká rýže, hruška

Druhé jídlo

Bramborové gnocchi přelévané sýrovou omáčkou, hruška

Středa 8. prosince

Polévka

Krkonošská zelňačka

První jídlo

Smažené rybí file, bramborová kaše s máslem, kompot

Druhé jídlo

Gulášek adzuky, chléb, jablko

Čtvrtek 9. prosince

Polévka

Cibulová s bramborem

První jídlo

Krůtí soté se žampióny, brokolicí a těstovinami, rajčatový salát

Druhé jídlo

Tvarohové šišky s vanil.omáčkou a jahodami, jablko

Pátek 10. prosince

Polévka

Kuskusová se zeleninou

První jídlo

Halušky s vepřovým masem a dušeným zelím, jablko

Druhé jídlo

Kuřecí stehení řízek, zelené fazolky na smetaně s koprem, vařené brambory, jablko

V pondělí vaříme

Polévka

Ruský boršč

První jídlo

Těstovin.v tomat.omáčce s bazalkovým pestem, banán

Druhé jídlo

Žemlovka s jablky a tvarohem, banán, kakao

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd