26. října 09:58

Erik

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Stránky tříd

Stránky tříd • 1. září 2021 • graczd

Vyberte si třídu

1.A Mgr. Vlasta Frühaufová

1.B Mgr. Mgr. Monika Hurská

1.C Mgr. Pavla Čadková

1.D Mgr. Eva Tomášková

2.A Mgr. Barbora Sládková

2.B Mgr. Martina Škotková

2.C Mgr. Lada Bublíková

2.D Mgr. Pavla Sosnová

3.A PaedDr. Jana Drnková

3.B Mgr. Václav Křešnička

3.C Mgr. Ilona Prušáková

3.D Mgr. Jan Rybáček Florbalový kroužek

4.A Mgr. Hana Křenková

4.B Mgr. Marie Danešová (Mgr. Jana Kašparová)

4.C Mgr. Regina Michalčíková

4.D Mgr. Iveta Pospíchalová

5.A Mgr. Iveta Mrázová

5.B Mgr. Petra Vlčková (Mgr. Lada Bublíková)

5.C Mgr. Petra Janečková

5.D Mgr. Lenka Helmová

6.A Mgr. Jana Nováková (Mgr. Vlasta Frühaufová)

6.B Mgr. Zuzana Čuřínová (Mgr. Monika Hurská)

6.C Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Pavla Čadková)

6.D Mgr. Kristýna Neubauerová (Mgr. Eva Tomášková)

6.M Mgr. Lenka Oberreiterová

7.A Mgr. Lukáš Rejžek (Mgr. Barbora Sládková)

7.B Mgr. Zuzana Dvořáková (Mgr. Martina Škotková)

7.C Mgr. Luděk Mráz (Mgr. Libuše Junková)

7.D Mgr. Radek Sosna (Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Pavla Pojarová)

7.M Mgr. Martina Jílková

8.A Mgr. Lenka Mandryszová (PaedDr. Jana Drnková)

8.B Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Václav Křešnička)

8.C Mgr. Galina Bízková (Mgr. Ilona Prušáková)

8.D Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Jan Rybáček)

8.M Mgr. Petra Němejcová

9.A Mgr. Josef Němec (Mgr. Hana Křenková)

9.B Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

9.C Mgr. Lucie Jirková (Mgr. Regina Michalčíková)

9.D Mgr. Hana Šimková (Mgr. Renáta Dolanská, Mgr. Iveta Pospíchalová)

9.M Mgr. Lenka Hejlková

***********************************

9.A 2021 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Mrázová)

9.B 2021 Mgr. Naďa Dupáková (Mgr. Lada Bublíková)

9.C 2021 Mgr. Jana Nováková (Mgr. Hana Králová)

9.D 2021 Mgr. Kristýna Neubauerová (Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2021 Mgr. Hana Volfová

9.A 2020 Mgr. Petra Vlčková (Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Hana Hrušková)

9.B 2020 Mgr. Hana Šimková (Mgr. Monika Hurská, Mgr. Pavla Schneiderová)

9.C 2020 Mgr. Radek Sosna (Mgr. Renáta Dolanská, Mgr. Marie Danešová)

9.D 2020 Mgr. Josef Křišťan (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M 2020 Mgr. Zuzana Dvořáková (Mgr. Petra Burianová)

9.A 2019 Mgr. Bízková Galina (Mgr. Barbora Sládková, Mgr. Eva Tomášková, Mgr. Lada Novotná)

9.B 2019 Mgr. Jaroslava Erhartová (Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. Martina Škotková)

9.C 2019 Mgr. Dagmar Petříková (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2019 Mgr. Lenka Mandryszová (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2019 Mgr. Alena Babková

9.A 2018 Mgr. Lenka Hejlková (PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2018 Mgr. Drahomíra Křišťanová (RNDr. Hana Aldorfová, Mgr. Václav Křešnička)

9.C 2018 Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Lucie Samcová, Mgr. Ilona Prušáková)

9.D 2018 Mgr. Miroslav Křivanec (Mgr. Jan Rybáček)

9.M 2018 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.A 2017 Mgr. Hana Volfová (Mgr. Emílie Křivancová, Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Hana Křenková)

9.B 2017 Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

9.C 2017 Mgr. Jana Bedlivá (Mgr. Regina Michalčíková, Mgr. Hana Králová)

9.D 2017 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Pavla Čadková, Mgr. Iveta Narovcová, Mgr. Věra Bůbalová)

9.M 2017 Mgr. Jana Nováková

9.A 2016 Mgr. Petra Buriánová (Mgr. Regina Michalčíková)

9.B 2016 Mgr. Renata Dolanská (Mgr. Lada Bublíková)

9.C 2016 Mgr. Hana Šimková (Mgr. Iveta Mrázová)

9.D 2016 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Narovcová)

9.M 2016 Mgr. Martina Jílková

9.A 2015 Mgr. Radek Sosna (Mgr. Hana Hrušková)

9.B 2015 Mgr. Šrámková Pavlína (Mgr. Jan Babka, Mgr. Lada Novotná, Mgr. Barbora Sládková)

9.C 2015 Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Marie Danešová)

9.D 2015 Mgr. Tomáš Novotný (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M 2015 Mgr. Alena Babková

9.A 2014 RNDr. Hana Aldorfová (Mgr. Monika Chaloupková, PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2014 Mgr. Vítězslava Baborová (Mgr. Martina Škotková)

9.C 2014 Mgr. Marie Kadlecová (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2014 Mgr. Hana Matoušková (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2014 Mgr. Lenka Hejlková

9.A 2013 Mgr. Josef Křišťan

9.B 2013 Mgr. Jana Nováková

9.C 2013 Mgr. Drahomíra Křišťanová

9.D 2013 Mgr. Emílie Křivancová

9.M 2013 Mgr. Jana Bedlivá

9.A 2012 Mgr. Martina Jílková

9.B 2012 Mgr. Hana Šimková

9.C 2012 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.D 2012 Mgr. Lucie Jirková

9.M 2012 Mgr. Hana Vojtová

9.A 2011 Mgr. Libuše Půtová

9.B 2011 Mgr. Tomáš Novotný

9.C 2011 neexistuje (Petra Ladislavová 5.C, Mgr. Martina Kalová do 4.C)

9.D 2011 Mgr. Alena Babková

9.M 2011 Mgr. Marie Souchová

9.A 2010 Mgr. Lenka Hejlková

9.C 2010 Mgr. Vítězslava Baborová

9.D 2010 Mgr. Dagmar Frühaufová

9.M 2010 Mgr. Marie Kadlecová

9.A 2009 Mgr. Emílie Křivancová

9.C 2009 Mgr. Vlasta Černíková

9.D 2009 Mgr. Jana Smrčková

9.M 2009 Mgr. Josef Křišťan

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 25. října do 29. října

Pondělí 25. října

Polévka

ředitelský volno

První jídlo

ředitelský volno

Druhé jídlo

ředitelský volno

Úterý 26. října

Polévka

ředietelský volno

První jídlo

ředitelský volno

Druhé jídlo

ředitelský volno

Středa 27. října

Polévka

Prázdniny

První jídlo

Čtvrtek 28. října

Polévka

Prázdniny

První jídlo

Pátek 29. října

Polévka

Prázdniny

První jídlo

Týden od 1. listopadu do 5. listopadu

Pondělí 1. listopadu

Polévka

Bramborová

První jídlo

Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem, kaki, kakao

Druhé jídlo

Krupeto s vepřovým masem sypané sýrem, salát zelný s celerovými nudličkami

Úterý 2. listopadu

Polévka

S bulgurem a zeleninou

První jídlo

Pašerácká směs se žampióny a zeleninou, těstoviny, muffiny s náplní

Druhé jídlo

Staropražské pečené kuře, vařené brambory, muffiny s náplní

Středa 3. listopadu

Polévka

Rajčatová s těstovinou

První jídlo

Smažené žampióny, vařené brambory s máslem, tatarská omáčka, jablko

Druhé jídlo

Těstoviny s bylinkovým pestem,ořechy a sýrem, jablko

Čtvrtek 4. listopadu

Polévka

Čorba z vepř.masa, zeleniny a fazolí

První jídlo

Pražská hovězí pečeně, dušená dlouhozrnná rýže, jogurt ovocný

Druhé jídlo

Smetanová tarhoňa s kuřecím masem a žampióny, jogurt ovocný

Pátek 5. listopadu

Polévka

Se špaldovými kroupami a zeleninou

První jídlo

Losos pečený na másle, vařené brambory, šopský salát, jablko

Druhé jídlo

Teplý francouzský salát(čočka, brambory, paprika), celozrnný rohlík, šopský salát, jablko

Týden od 8. listopadu do 12. listopadu

Pondělí 8. listopadu

Polévka

Květáková s brokolicí

První jídlo

Krůtí nudličky přírodní, baby mrkev, vařené brambory, mandarinka

Druhé jídlo

Rýžová kaše se skořicí a cukrem, mandarinka

Úterý 9. listopadu

Polévka

Krupicová s vejci

První jídlo

Vepřové výpečky z krkovice, hrachová kaše s cibulkou, zelný salát s jablky a křenem, pudink

Druhé jídlo

Peč. sumeček s pórkovou omáčk. a bulgur. směsí, pudink

Středa 10. listopadu

Polévka

Uzená s cereální potravinou freekeh

První jídlo

Svíčková ze zvěřiny na smetaně, kynuté houskové knedlíky, banán

Druhé jídlo

Jitrnicový prejt, vařené brambory, kyselá okurka, banán

Čtvrtek 11. listopadu

Polévka

Čočková s kroupami a zeleninou

První jídlo

Těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou, rajčatový salát s jogurtem

Druhé jídlo

Uherská pečeně, dušená jasmínová rýže, jablko

Pátek 12. listopadu

Polévka

Česneková s bramborem

První jídlo

Králičí ragú, dušená basmaty rýže, jablko

Druhé jídlo

Španělský ptáček, kynuté špaldové knedlíky, jablko

Týden od 15. listopadu do 19. listopadu

Pondělí 15. listopadu

Polévka

Mrkvová

První jídlo

Rybí filety Hoki zapečené se špenátem, vařené brambory s máslem, kompot

Druhé jídlo

Uzená krkovice, fazole na kyselo, kyselá okurka

Úterý 16. listopadu

Polévka

S těstovinou a zeleninou

První jídlo

Segedínský guláš, kynuté houskové knedlíky, jablko

Druhé jídlo

Špíz z kuřecího masa,uzeniny a cibule, vařené brambory, jablko

Středa 17. listopadu

Polévka

svátek

První jídlo

svátek

Druhé jídlo

svátek

Čtvrtek 18. listopadu

Polévka

Pórková s kapáním

První jídlo

Krumlovská drak (mleté maso), vařené brambory s máslem, salát z hlávkového zelí s paprikami a mrkví,

Druhé jídlo

Vepřová kotleta v šouletu, salát z hlávkového zelí s paprikami a mrkví, banán

Pátek 19. listopadu

Polévka

S rýží a zeleninou

První jídlo

Hovězí maso vařené, rajčatová omáčka, těstoviny, hruška

Druhé jídlo

Mleté masové válečky s nivou, vařené brambory s máslem, salát z čínského zelí s ovocem

Dnes vaříme

Polévka

ředietelský volno

První jídlo

ředitelský volno

Druhé jídlo

ředitelský volno

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd