28. září 17:24

Václav

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Stránky tříd

Stránky tříd • 19. listopadu 2021 • graczd

Vyberte si třídu

1.A Mgr. Vlasta Frühaufová

1.B Mgr. Mgr. Monika Hurská

1.C Mgr. Pavla Čadková

1.D Mgr. Eva Tomášková

2.A Mgr. Barbora Sládková

2.B Mgr. Martina Škotková

2.C Mgr. Lada Bublíková

2.D Mgr. Pavla Sosnová

3.A PaedDr. Jana Drnková

3.B Mgr. Václav Křešnička

3.C Mgr. Ilona Prušáková

3.D Mgr. Jan Rybáček Kouzelníci Kouzelnické úkoly

4.A Mgr. Hana Křenková

4.B Mgr. Marie Danešová (Mgr. Jana Kašparová)

4.C Mgr. Regina Michalčíková

4.D Mgr. Iveta Pospíchalová

5.A Mgr. Iveta Mrázová

5.B Mgr. Petra Vlčková (Mgr. Lada Bublíková)

5.C Mgr. Petra Janečková

5.D Mgr. Lenka Helmová

6.A Mgr. Jana Nováková (Mgr. Vlasta Frühaufová)

6.B Mgr. Zuzana Čuřínová (Mgr. Monika Hurská)

6.C Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Pavla Čadková)

6.D Mgr. Kristýna Neubauerová (Mgr. Eva Tomášková)

6.M Mgr. Lenka Oberreiterová

7.A Mgr. Lukáš Rejžek (Mgr. Barbora Sládková)

7.B Mgr. Zuzana Dvořáková (Mgr. Martina Škotková)

7.C Mgr. Luděk Mráz (Mgr. Libuše Junková)

7.D Mgr. Radek Sosna (Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Pavla Pojarová)

7.M Mgr. Martina Jílková

8.A Mgr. Lenka Mandryszová (PaedDr. Jana Drnková)

8.B Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Václav Křešnička)

8.C Mgr. Galina Bízková (Mgr. Ilona Prušáková)

8.D Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Jan Rybáček)

8.M Mgr. Petra Němejcová

9.A Mgr. Josef Němec (Mgr. Hana Křenková)

9.B Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

9.C Mgr. Lucie Jirková (Mgr. Regina Michalčíková)

9.D Mgr. Hana Šimková (Mgr. Renáta Dolanská, Mgr. Iveta Pospíchalová)

9.M Mgr. Lenka Hejlková

***********************************

9.A 2021 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Mrázová)

9.B 2021 Mgr. Naďa Dupáková (Mgr. Lada Bublíková)

9.C 2021 Mgr. Jana Nováková (Mgr. Hana Králová)

9.D 2021 Mgr. Kristýna Neubauerová (Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2021 Mgr. Hana Volfová

9.A 2020 Mgr. Petra Vlčková (Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Hana Hrušková)

9.B 2020 Mgr. Hana Šimková (Mgr. Monika Hurská, Mgr. Pavla Schneiderová)

9.C 2020 Mgr. Radek Sosna (Mgr. Renáta Dolanská, Mgr. Marie Danešová)

9.D 2020 Mgr. Josef Křišťan (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M 2020 Mgr. Zuzana Dvořáková (Mgr. Petra Burianová)

9.A 2019 Mgr. Bízková Galina (Mgr. Barbora Sládková, Mgr. Eva Tomášková, Mgr. Lada Novotná)

9.B 2019 Mgr. Jaroslava Erhartová (Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. Martina Škotková)

9.C 2019 Mgr. Dagmar Petříková (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2019 Mgr. Lenka Mandryszová (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2019 Mgr. Alena Babková

9.A 2018 Mgr. Lenka Hejlková (PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2018 Mgr. Drahomíra Křišťanová (RNDr. Hana Aldorfová, Mgr. Václav Křešnička)

9.C 2018 Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Lucie Samcová, Mgr. Ilona Prušáková)

9.D 2018 Mgr. Miroslav Křivanec (Mgr. Jan Rybáček)

9.M 2018 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.A 2017 Mgr. Hana Volfová (Mgr. Emílie Křivancová, Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Hana Křenková)

9.B 2017 Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

9.C 2017 Mgr. Jana Bedlivá (Mgr. Regina Michalčíková, Mgr. Hana Králová)

9.D 2017 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Pavla Čadková, Mgr. Iveta Narovcová, Mgr. Věra Bůbalová)

9.M 2017 Mgr. Jana Nováková

9.A 2016 Mgr. Petra Buriánová (Mgr. Regina Michalčíková)

9.B 2016 Mgr. Renata Dolanská (Mgr. Lada Bublíková)

9.C 2016 Mgr. Hana Šimková (Mgr. Iveta Mrázová)

9.D 2016 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Narovcová)

9.M 2016 Mgr. Martina Jílková

9.A 2015 Mgr. Radek Sosna (Mgr. Hana Hrušková)

9.B 2015 Mgr. Šrámková Pavlína (Mgr. Jan Babka, Mgr. Lada Novotná, Mgr. Barbora Sládková)

9.C 2015 Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Marie Danešová)

9.D 2015 Mgr. Tomáš Novotný (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M 2015 Mgr. Alena Babková

9.A 2014 RNDr. Hana Aldorfová (Mgr. Monika Chaloupková, PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2014 Mgr. Vítězslava Baborová (Mgr. Martina Škotková)

9.C 2014 Mgr. Marie Kadlecová (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2014 Mgr. Hana Matoušková (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2014 Mgr. Lenka Hejlková

9.A 2013 Mgr. Josef Křišťan

9.B 2013 Mgr. Jana Nováková

9.C 2013 Mgr. Drahomíra Křišťanová

9.D 2013 Mgr. Emílie Křivancová

9.M 2013 Mgr. Jana Bedlivá

9.A 2012 Mgr. Martina Jílková

9.B 2012 Mgr. Hana Šimková

9.C 2012 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.D 2012 Mgr. Lucie Jirková

9.M 2012 Mgr. Hana Vojtová

9.A 2011 Mgr. Libuše Půtová

9.B 2011 Mgr. Tomáš Novotný

9.C 2011 neexistuje (Petra Ladislavová 5.C, Mgr. Martina Kalová do 4.C)

9.D 2011 Mgr. Alena Babková

9.M 2011 Mgr. Marie Souchová

9.A 2010 Mgr. Lenka Hejlková

9.C 2010 Mgr. Vítězslava Baborová

9.D 2010 Mgr. Dagmar Frühaufová

9.M 2010 Mgr. Marie Kadlecová

9.A 2009 Mgr. Emílie Křivancová

9.C 2009 Mgr. Vlasta Černíková

9.D 2009 Mgr. Jana Smrčková

9.M 2009 Mgr. Josef Křišťan

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 26. září do 30. září

Pondělí 26. září

Polévka

První jídlo

Dýňová s mrkví,Vařené vejce, čočka na kyselo, chléb, kysané zelí, kyselá okurka

Druhé jídlo

Dýňová s mrkví,Těstovinový salát s kousky grilovaného sumečka

Úterý 27. září

Polévka

První jídlo

S bulgurem a zeleninou,Znojemská hovězí pečeně, dušená parbolait rýže, jogurt ovocný

Druhé jídlo

S bulgurem a zeleninou,Kapustové karbanátky, vařené brambory s máslem, jogurt ovocný

Středa 28. září

Polévka

První jídlo

Svátek

Druhé jídlo

Svátek

Čtvrtek 29. září

Polévka

První jídlo

Rychlá s vejci,Přírodní krůtí plátek, baby mrkev, vařené brambory, jablko

Druhé jídlo

Rychlá s vejci,Hovězí maso na paprikách, dušená divoká rýže, jablko

Pátek 30. září

Polévka

První jídlo

Z rybího file s vejci,Vepřové výpečky z krkovice, dušené kysané zelí, bramborové knedlíky

Druhé jídlo

Z rybího file s vejci,Kuskusové rizoto s kuřecím masem a zeleninou, rajčatový salát

Týden od 3. října do 7. října

Pondělí 3. října

Polévka

První jídlo

Pórková,Přírodní kuřecí řízek, zelené fazolky se slaninou, vařené brambory, jablko

Druhé jídlo

Pórková,Halušky s vepřovým masem a dušeným zelím, jablko

Úterý 4. října

Polévka

První jídlo

Bramborová,Italský guláš ( zbruf se sýrem ), špagety, ovoce

Druhé jídlo

Bramborová,Katův šleh (drůbeží), dušená basmaty rýže, ovoce

Středa 5. října

Polévka

První jídlo

Vločková se zeleninou,Štěpánská hovězí pečeně, dušená parbolait rýže, domácí tvarohovo-smetanový kré

Druhé jídlo

Vločková se zeleninou,Musaka s mletým masem a květákem, domácí tvarohovo-smetanový krém kakaový

Čtvrtek 6. října

Polévka

První jídlo

Uzená s kroupami,Rybí filé zapečené se sýrem a smetanou, vařené brambory, ovocná přesnídávka

Druhé jídlo

Uzená s kroupami,Gulášek adzuky, chléb, ovocná přesnídávka

Pátek 7. října

Polévka

První jídlo

S kapáním z ovesných vloček a zeleninou,Sekaná pečeně, bramborová kaše s máslem, šopský salát

Druhé jídlo

S kapáním z ovesných vloček a zeleninou,Pašerácká směs se žampióny a zeleninou, špecle

Týden od 10. října do 14. října

Pondělí 10. října

Polévka

První jídlo

S bulgurem a zeleninou,Kuřecí čínská směs, dušená jasmínová rýže, ovoce

Druhé jídlo

S bulgurem a zeleninou,Zelný list plněný mletým masem, vařené brambory s máslem, ovoce

Úterý 11. října

Polévka

První jídlo

Srbská čorba,Italské nudle se žampiony, jablko

Druhé jídlo

Srbská čorba,Bramborové gnocchi přelévané sýrovou omáčkou, jablko

Středa 12. října

Polévka

První jídlo

Pohanková se sýrem,Kousky vepřové krkovice pečené, hrachová kaše s cibulkou, kysané zelí, kyselá oku

Druhé jídlo

Pohanková se sýrem,Ryba smažená v bylinkovém těstíčku, vařené brambory s máslem, rajčatový salát s j

Čtvrtek 13. října

Polévka

První jídlo

S rýží a hráškem,Vepřenky z mletého masa s cibulí, vařené brambory s máslem, kompot ovocný

Druhé jídlo

S rýží a hráškem,Hovězí kostky na paprice s houbami, kuskus

Pátek 14. října

Polévka

První jídlo

Drůbeží s nudlemi,Svíčková na smetaně, kynuté knedlíky z celozrnné mouky

Druhé jídlo

Drůbeží s nudlemi,Těstovinový salát se zeleninou a tuňákem

Zítra vaříme

Polévka

První jídlo

Rychlá s vejci,Přírodní krůtí plátek, baby mrkev, vařené brambory, jablko

Druhé jídlo

Rychlá s vejci,Hovězí maso na paprikách, dušená divoká rýže, jablko

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd