1. června 17:13

Laura

Jídlo

Navigace

Odkazy




Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Stránky tříd » Vyberte si třídu

Zařazeno do kategorie Stránky tříd • aktualizováno 4. listopadu 2019

Vyberte si třídu

1.A PaedDr. Jana Drnková

1.B Mgr. Václav Křešnička

1.C Mgr. Ilona Prušáková

1.D Mgr. Jan Rybáček Florbalový kroužek

2.A Mgr. Hana Křenková

2.B Mgr. Jana Kašparová

2.C Mgr. Regina Michalčíková

2.D Mgr. Iveta Pospíchalová

3.A Mgr. Iveta Mrázová

3.B Mgr. Lada Bublíková

3.C Mgr. Petra Janečková

3.D Mgr. Lenka Helmová

4.A Mgr. Vlasta Frühaufová

4.B Mgr. Monika Hurská

4.C Mgr. Pavla Čadková

4.D Mgr. Eva Tomášková

5.A Mgr. Barbora Sládková

5.B Mgr. Martina Škotková

5.C Mgr. Libuše Junková

5.D Mgr. Pavla Sosnová (Mgr. Pavla Pojarová)

6.A Mgr. Lenka Mandryszová (PaedDr. Jana Drnková)

6.B Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Václav Křešnička)

6.C Mgr. Galina Blízková (Mgr. Ilona Prušáková)

6.D Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Jan Rybáček)

6.M Mgr. Petra Němejcová

7.A Mgr. Josef Němec (Mgr. Hana Křenková)

7.B Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

7.C Mgr. Lucie Jirková (Mgr. Regina Michalčíková)

7.D Mgr. Renáta Dolanská (Mgr. Iveta Pospíchalová)

7.M Mgr. Lenka Hejlková

8.A Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Mrázová)

8.B Mgr. Naďa Dupáková (Mgr. Lada Bublíková)

8.C Mgr. Jana Nováková (Mgr. Hana Králová)

8.D Mgr. Kristýna Neubauerová (Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Pavla Samcová)

8.M Mgr. Hana Volfová

9.A Mgr. Petra Vlčková (Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Hana Hrušková)

9.B Mgr. Hana Šimková (Mgr. Monika Hurská, Mgr. Pavla Schneiderová)

9.C Mgr. Radek Sosna (Mgr. Renáta Dolanská, Mgr. Marie Danešová)

9.D Mgr. Josef Křišťan (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M Mgr. Zuzana Dvořáková (Mgr. Petra Burianová)

***********************************

9.A 2019 Mgr. Bízková Galina (Mgr. Barbora Sládková, Mgr. Eva Tomášková, Mgr. Lada Novotná)

9.B 2019 Mgr. Jaroslava Erhartová (Mgr. Tomáš Novotný, Mgr. Martina Škotková)

9.C 2019 Mgr. Dagmar Petříková (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2019 Mgr. Lenka Mandryszová (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2019 Mgr. Alena Babková

9.A 2018 Mgr. Lenka Hejlková (PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2018 Mgr. Drahomíra Křišťanová (RNDr. Hana Aldorfová, Mgr. Václav Křešnička)

9.C 2018 Mgr. Hana Vojtová (Mgr. Lucie Samcová, Mgr. Ilona Prušáková)

9.D 2018 Mgr. Miroslav Křivanec (Mgr. Jan Rybáček)

9.M 2018 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.A 2017 Mgr. Hana Volfová (Mgr. Emílie Křivancová, Mgr. Lenka Helmová, Mgr. Hana Křenková)

9.B 2017 Mgr. Drahomíra Křišťanová (Mgr. Jana Kašparová)

9.C 2017 Mgr. Jana Bedlivá (Mgr. Regina Michalčíková, Mgr. Hana Králová)

9.D 2017 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Pavla Čadková, Mgr. Iveta Narovcová, Mgr. Věra Bůbalová)

9.M 2017 Mgr. Jana Nováková

9.A 2016 Mgr. Petra Buriánová (Mgr. Regina Michalčíková)

9.B 2016 Mgr. Renata Dolanská (Mgr. Lada Bublíková)

9.C 2016 Mgr. Hana Šimková (Mgr. Iveta Mrázová)

9.D 2016 Mgr. Kateřina Brabcová (Mgr. Iveta Narovcová)

9.M 2016 Mgr. Martina Jílková

9.A 2015 Mgr. Radek Sosna (Mgr. Hana Hrušková)

9.B 2015 Mgr. Šrámková Pavlína (Mgr. Jan Babka, Mgr. Lada Novotná, Mgr. Barbora Sládková)

9.C 2015 Mgr. Karla Harajdová (Mgr. Marie Danešová)

9.D 2015 Mgr. Tomáš Novotný (Mgr. Vlasta Frühaufová)

9.M 2015 Mgr. Alena Babková

9.A 2014 RNDr. Hana Aldorfová (Mgr. Monika Chaloupková, PaedDr. Jana Drnková)

9.B 2014 Mgr. Vítězslava Baborová (Mgr. Martina Škotková)

9.C 2014 Mgr. Marie Kadlecová (Mgr. Libuše Junková)

9.D 2014 Mgr. Hana Matoušková (Mgr. Pavla Samcová)

9.M 2014 Mgr. Lenka Hejlková

9.A 2013 Mgr. Josef Křišťan

9.B 2013 Mgr. Jana Nováková

9.C 2013 Mgr. Drahomíra Křišťanová

9.D 2013 Mgr. Emílie Křivancová

9.M 2013 Mgr. Jana Bedlivá

9.A 2012 Mgr. Martina Jílková

9.B 2012 Mgr. Hana Šimková

9.C 2012 Mgr. Jaroslava Erhartová

9.D 2012 Mgr. Lucie Jirková

9.M 2012 Mgr. Hana Vojtová

9.A 2011 Mgr. Libuše Půtová

9.B 2011 Mgr. Tomáš Novotný

9.C 2011 neexistuje (Petra Ladislavová 5.C, Mgr. Martina Kalová do 4.C)

9.D 2011 Mgr. Alena Babková

9.M 2011 Mgr. Marie Souchová

9.A 2010 Mgr. Lenka Hejlková

9.C 2010 Mgr. Vítězslava Baborová

9.D 2010 Mgr. Dagmar Frühaufová

9.M 2010 Mgr. Marie Kadlecová

9.A 2009 Mgr. Emílie Křivancová

9.C 2009 Mgr. Vlasta Černíková

9.D 2009 Mgr. Jana Smrčková

9.M 2009 Mgr. Josef Křišťan

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Týden od 1. června do 5. června

Pondělí 1. června

Polévka

Polévka z červené řepy s bramborem

První jídlo

Halušky s vepřovým masem a dušeným zelím, čaj, sušenka dětem

Druhé jídlo

Kuřecí perkelt, jáhly, mléko

Úterý 2. června

Polévka

Polévka z vaječné jíšky

První jídlo

Vepřové maso na celeru, dušená dlouhozrnná rýže, ovoce, džus

Druhé jídlo

Zeleninové rizoto s červenou čočkou, zeleninová obloha, mléko

Středa 3. června

Polévka

Polévka s kuskusem a zeleninou

První jídlo

Rybí filé smažené, brambory vařené s máslem, kompot, čaj

Druhé jídlo

Zapečené těstoviny se zeleninou a uzeným tofu, mléko

Čtvrtek 4. června

Polévka

Polévka krupicová s vejci

První jídlo

Hovězí pečeně cikánská, knedlíky kynuté špaldové, džus

Druhé jídlo

Kuřecí nudličky s ananasem, těstovinová rýže, mléko

Pátek 5. června

Polévka

Polévka se strouháním a zeleninou

První jídlo

Kuřecí stehna pečená, dušená rýže parbolait, jogurt ovocný, čaj

Druhé jídlo

Vepřová játra v leču, brambory vařené, mléko

Týden od 8. června do 12. června

Pondělí 8. června

Polévka

Polévka dršťková z hlívy ústřičné

První jídlo

Bramborové šišky se strouhankou, ovoce, mléko

Druhé jídlo

Caesar salát s kuřecím masem, rohlík celozrnný, čaj

Úterý 9. června

Polévka

Polévka hrstková ( fazole, čočka, hrách )

První jídlo

Pečené přírodní file, brambory vařené, dresing česnekový, džus

Druhé jídlo

Hovězí pečeně na zázvoru, kuskus, mléko

Středa 10. června

Polévka

Polévka s bramborem a sojovými boby

První jídlo

Vepřové maso na žampiónech, těstoviny, čaj

Druhé jídlo

Plněné papriky šunkovou směsí, brambory vařené s máslem, mléko

Čtvrtek 11. června

Polévka

Polévka kmínová s vejci

První jídlo

Kuřecí přírodní plátek, přírodní bretaňská zelenina, brambory vařené, džus

Druhé jídlo

Námořnické maso, dušená rýže s hráškem, mléko

Pátek 12. června

Polévka

Polévka drůbeží s nudlemi

První jídlo

Hovězí guláš, knedlíky celozrnné, čaj

Druhé jídlo

Piroh z listového těsta s mletým masem, brambory vařené s máslem, zeleninová obloha, mléko

Týden od 15. června do 19. června

Pondělí 15. června

Polévka

Polévka kulajda ( brambory, smetana)

První jídlo

Zapečené těstoviny s uzeným masem, kyselá okurka, šlehaný tvaroh s kakaovou polevou, čaj

Druhé jídlo

Krůtí přírodní plátek, fazolky na smetaně s koprem, brambory vařené, mléko

Úterý 16. června

Polévka

Polévka čočková

První jídlo

Vepřový řízek přírodní, mrkev dušená, brambory vařené, džus

Druhé jídlo

Těstoviny po uhlířsku, mléko

Středa 17. června

Polévka

Polévka s jáhly a zeleninou

První jídlo

Fazole po mexicku, chléb, ovoce, čaj

Druhé jídlo

Pangasius s anglickou slaninou a cibulí, brambory vařené s máslem,mléko

Čtvrtek 18. června

Polévka

Polévka z rybího file s vejci

První jídlo

Sekaná pečeně, bramborová kaše s máslem, přesnídávka ovocná, čaj

Druhé jídlo

Konfitovaná kotleta na bazalce, kuskus, mléko

Pátek 19. června

Polévka

Polévka cibulová s bramborem

První jídlo

Vepřová pečeně selská, zelí kysané dušené, bramborové knedlíky, džus

Druhé jídlo

Brokolicový nákyp, brambory vařené s máslem,mléko

Týden od 22. června do 26. června

Pondělí 22. června

Polévka

Polévka dýňová s mrkví

První jídlo

Čevabčiči (šišky z mletého masa), brambory vařené s máslem, salát okurkový, čaj

Druhé jídlo

Těstoviny s bylinkovým pestem, ořechy a sýrem,mléko

Úterý 23. června

Polévka

Polévka s quinoou červenou

První jídlo

Italský guláš ( zbruf se sýrem ), špagety, džus

Druhé jídlo

Český řízek ( vepř.maso,hořčice,cibule,slanina), brambory vařené s máslem, mléko

Středa 24. června

Polévka

Polévka pórková

První jídlo

Rybí filé zapečené se sýrem ( smetana, sýr), brambory vařené s máslem, přesnídávka ovocná, čaj

Druhé jídlo

Jáhlový nákyp s meruňkami, mléko

Čtvrtek 25. června

Polévka

Polévka s cereální potravinou freekeh (zelená pšenice)

První jídlo

Svíčková pečeně na smetaně, knedlíky kynuté houskové, džus

Pátek 26. června

Polévka

Polévka s cizrnou a zeleninou

První jídlo

Srbské rizoto s vepřovým masem sypané sýrem, zeleninová obloha, čaj

Týden od 29. června do 3. července

Pondělí 29. června

Polévka

Nevaří se

První jídlo

Úterý 30. června

Polévka

Nevaří se

První jídlo

Středa 1. července

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Čtvrtek 2. července

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Pátek 3. července

Na tento den není naplánováno zatím žádné jídlo.

Zítra vaříme

Polévka

Polévka z vaječné jíšky

První jídlo

Vepřové maso na celeru, dušená dlouhozrnná rýže, ovoce, džus

Druhé jídlo

Zeleninové rizoto s červenou čočkou, zeleninová obloha, mléko

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd