9. srpna 07:45

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Běh při Otavě 2013/14

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. listopadu 2013

Běh při Otavě 2013/14

Běh při Otavě 2013/14

V pátek 18.10. se konal již 16. ročník Běhu při Otavě. Každým rokem se účastní žáci naší školy a i letošní rok jsme z běhu přivezli krásná ocenění. Mezi neúspěšnějšími byly zlaté medailistky Karolína Baloušková (5.A), Linda Fišerová (6.C) a Petra Černá (9.B). Další úspěšní byli: Štěpánka Hanušová - 5.místo (6.M) Klejnová Jindřiška- 6.místo (7.B) Antonín Hanuš - 5.místo(8.C) Vít Rejžek - 6. místo (7.M) Děkujeme i dalším závodníkům za snahu a pěkně strávené odpoledne ve Střelských Hošticích. Dále závodili: Jonáš Novotný 6.A., Švejnohová Lucie 6.A, Daniela Gailjamová 6.M, Robin Moroz 6.B, Simona Chvostová 6.B, Lejsek Radek 7.A,Švojgr Denis 7.A, Koubek Aleš 8.A, Pikl Roman 8.A. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalším závodění. Lucie Samcová,Radek Sosna.

Výsledková listina, foto 1, foto 2.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd