17. srpna 13:33

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Školský pohár Coca-cola cup

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. listopadu 2013

Školský pohár Coca-cola cup

Školský pohár Coca-cola cup

Dne 24.10. se hrálo jedno z okresních kol Školského poháru Coca - cola cupu 2013. Skupina, do které jsme byli organizátory vylosováni se konala v Písku. Rozlosování pro naši školu nebylo ideální, první a vítězný soupeř ZŠ TGM Písek je zaměřena fotbalově a má sportovní fotbalové třídy. Přesto se naši žáci nezalekli a hráli důstojný fotbal. Škoda, že neproměnili šance v druhém utkání se ZŠ Husova. Ve výsledcích jsme skončili v této skupině takto: 1. ZŠ TGM Písek 2. ZŠ Husova Písek 3. ZŠ Dukelská Strakonice 4. ZŠ Cehnice. Děkuji a přeji mnoho gólů všem hráčům.(J. Hřebíček, J.Ouředník, M.Schaller, M.Čapek, T.Roučka, V. Rejžek, T. Brož, D. Suchý, V. Samec, T. Kouba, R. Lejsek, O. Vaněček, P. Sládek, P. Šebesta, D. Bálek). Lucie Samcová

Fotogalerie.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd