22. září 16:00

Darina

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Kluci vyrovnali úspěch děvčat ve florbalu a postupují do krajského kola!

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 20. prosince 2013

Kluci vyrovnali úspěch děvčat ve florbalu a postupují do krajského kola!

Kluci vyrovnali úspěch děvčat ve florbalu a postupují do krajského kola!

Výborného úspěchu dosáhli chlapci 8. a 9.tříd ve florbalovém turnaji základních škol a stejně jako děvčata vyhráli okresní kolo a postupují do kola krajského. A to po dramatickém průběhu! Ve skupině jsme postupně vyhráli nad ZŠ TGM Blatná 2:0, pak jsme prohráli smolně se ZŠ Poděbradova 0:1, porazili Gymnázium Vodňany 3:0, remizovali s Gymnáziem Strakonice 2:2 a v posledním zápase ve skupině jsme bojovali o druhé postupové místo do semifinále se ZŠ Čestice, kterou jsme po boji porazili 1:0, kdy jsme neproměnili mnoho dalších šancí a soupeře skoro k ničemu nepustili. V semifinále jsme tak narazili na vítěze druhé skupiny - favorita celého turnaje ZŠ FLČ. Po výborném výkonu jsme zvítězili 2:0 (góly Roučka, Kopenec) a ve finále znovu narazili na našeho přemožitele ze skupiny ZŠ Poděbradova. Dokázali jsme znovu zopakovat zodpovědný výkon v obraně a konečně se nám dařilo i střelecky a zvítězili jsme 3:1 (góly Hričko, Káník, Šulc). V semifinále i finále spolehlivě zachytal brankář Petr Provazník, ale pochvalu za kolektivní výkon zaslouží všichni hráči (brankáři Martin Babka, Petr Provazník, obránci Míla Bublík, Pavel Petele, Kuba Hálek a Pepa Ouředník, útočníci Tomáš Roučka, Kuba Káník, Dan Šulc, Aleš Hričko, Kuba Kopenec, David Bálek, Tomáš Juráš. Nejlepším střelce se stal Dan Šulc se 4 góly. Díky za reprezentaci školy a hodně štěstí v krajském kole.
Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd