17. srpna 13:15

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo ve florbalu dívek 8.a 9. tříd v Kaplici

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 12. února 2014

Krajské kolo ve florbalu dívek 8.a 9. tříd v Kaplici

Krajské kolo ve florbalu dívek 8.a 9. tříd v Kaplici

V úterý 14.1 2014 se konalo v Kaplici krajské kolo ve florbalu dívek 8. a 9.tříd. Naši školu reprezentovaly Kateřina Baloušková, Eliška Špánová a Andrea Hrčková z 9.A, Magdalena Rajtmajerová, Simona Hrčková a Petra Černá z 9.B, Alexandra Shallerová z 9.C, Viktorie Račková, Eliška Sokolová a Michaela Helmová z 9.M a Daniela Zralá z 8.M. V konkurenci sedmi vítězů okresních kol naše družstvo vybojovalo skvělé 3.místo, přestože za ostatní týmy nastoupilo velké množství profesionálních florbalistek. Úspěch našeho týmu byl postaven na skvělé partě, bojovnosti a vůli po vítězství. Velký podíl na úspěchu týmu má také Patrik Šebesta z 9.A, který družstvo v zápasech skvěle koučoval. Děkuji celému týmu za skvělou reprezentaci naší školy. Výsledky. E.Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd