17. srpna 11:59

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo v sálové kopané

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 1. dubna 2014

Okresní kolo v sálové kopané

Hráči 6. a 7. tříd se zúčastnili turnaje ZŠ v sálové kopané. Ve skupině jsme porazili Čestice 5:1 (naše góly Vaněček 2, Sládek 2, Rejžek) a Sedlici 5:4 po obratu z 1:3 na 5:3, góly Sládek 3, Rejžek 2). Ve čtvrtfinále jsme narazili na družstvo Gymnázia Strakonice, kde jsme se po "hře bez šťávy" nechali zaskočit úvodním gólem a při snaze o vyrovnání jsme znovu inkasovali - 0:2. V dalším kole jsme tak narazili na jednoho z favoritů turnaje, ZŠ Poděbradova, kterému jsme i přes zlepšený výkon podlehli 0:1. V závěrečném zápase o konečné 7. místo jsme dokázali i napodruhé porazit Sedlici 1:0 (Sládek). Konečné 7. místo z 12 účastníků je zklamáním, předvedenou hrou jsme měli na víc, bohužel výpadek v zápase s Gymnáziem nás stál lepší umístění. Družstvo hrálo v sestavě: brankář Lejsek Radek, obrana Rejžek Vít, Zemen David, Kouba Tomáš, Pavelka Jiří, útočníci Sládek Přemek, Vaněček Ondřej, Tomášek Vít, Roučka Petr. Nejlepším střelcem našeho družstva byl Přemek Sládek se 6 góly, v brance spolehlivě zachytal a předvedl mnoho výborných zákroků Radek Lejsek. Za snahu patří dík všem, doufejme, že příště se zadaří na lepší umístění.
Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd