17. srpna 12:57

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo v basketbalu AND1 - CUP - dívky

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 1. dubna 2014

Okresní kolo v basketbalu AND1 - CUP - dívky

Okresní kolo v basketbalu AND1 - CUP - dívky

V úterý 18.3.2014 se ve Sportovní hale ve Strakonicích konalo okresní kolo v basketbalu dívek AND1 - CUP . Zúčastnila se ho 3 družstva tvořená děvčaty, která hrají košíkovou závodně a úroveň hry byla díky tomu velmi vysoká. Naše děvčata přehrála ZŠ Poděbradovu 28 : 16 a ve finálovém souboji se poprala o celkové vítězství se ZŠ F.L.Čelakovského. Oba týmy byly velmi vyrovnané, ale obrovská bojovnost našeho týmu rozhodla o těsném vítězství ZŠ Dukelské 28 : 25. Za naše vítězné družstvo hrála Nikola Drnková,Jindřiška Klejnová,Nikola Bydžovská, Lenka Školníková,Alexandra Kálesová,Linda Fišerová,Natálie Breibišová,Karolína Baloušková,Tereza Soukupová,Pavlína Pospíšilová a Vendula Samcová. Nejlepší střelkyní našeho týmu byla Nikola Drnková – 18 bodů, Nikola Bydžovská 14 bodů,Tereza Soukupová a Linda Fišerová 8 bodů. Blahopřejeme děvčatům k vítězství a k postupu do krajského kola, které se bude konat 10.4.2014 v Borotíně. Mgr. Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd