17. srpna 12:39

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo ve volejbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 23. dubna 2014

Okresní kolo ve volejbalu

Okresní kolo ve volejbalu

Ve středu 2.dubna se na naší škole uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu, kterého se zúčastnila čtyři družstva chlapců a čtyři družstva dívek. V soutěži chlapců se střetla družstva ZŠ Dukelská, ZŠ Poděbradova , ZŠ Povážská a ZŠ F.L.Čelakovského. Vítězem se stalo družstvo naší školy, za které hráli Petr Provazník a Aleš Hričko z 9.A, Pavel Temňák z 9.D, Tadeáš Brož a Jiří Soukup z 9.B a Martin Plaček a Tomáš Samek z 9.M. Naši chlapci zvítězili bez ztráty jediného setu. Druhá byla ZŚ Poděbradova, třetí ZŠ Povážská a čtvrtá ZŠ F.L.Čelakovského. V soutěži dívek naše škola postavila dokonce dvě družstva, která doplnila družstva ze ZŠ F.L.Čelakovského a ZŠ Povážská. Soutěž suverénně ovládlo družstvo ZŠ Dukelská „A“ ve složení Petra Černá,Michaela Černá, Simona Hrčková a Michaela Mrázová z 9.B a Michaela Helmová a Viktorie Račková z 9.M , které ostatní družstva porazily rozdílem třídy. Pěkného výsledku dosáhlo i družstvo ZŠ Dukelská „B“ ve složení Andrea Hrčková,Eliška Vořechovská z 9.A,Magdalena Rajtmajerová, Markéta Šimůnková a Michaela Šípová z 9.B,Alexandra Schallerová z 9.C,Aneta Lískovcová z 9.M a Kateřina Preisová z 8.M, které dokázalo vybojovat druhou příčku před třetí ZŠ F.L.Čelakovského a čtvrtou ZŠ Povážská. Velké poděkování patří také rozhodčímu panu Františku Kropáčkovi, který profesionálně odřídil bez přestávky všech 12 zápasů a přispěl tak ke hladkému průběhu celého turnaje. Blahopřeji našim žákům ke skvělým výsledkům a přeji hodně úspěchů v krajském kole. Fotogalerie. Mgr.Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd