17. srpna 12:16

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaje ve vybíjené 5.tříd

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. dubna 2014

Turnaje ve vybíjené 5.tříd

Turnaje ve vybíjené 5.tříd

Ve středu a ve čtvrtek 9. a 10.4. se na naší škole konaly turnaje ZŠ okresu Strakonice ve vybíjené. Družstva chlapců i dívek dokázala v silné konkurenci (hlavně v otevřené kategorii - chlapci) postoupit do finále. Poslední krůček k vítězství se již nepodařil a obě družstva obsadila velmi pěkná druhá místa (chlapci podlehli ZŠ Poděbradova a dívky ZŠ FLČ). Na úspěchu se podíleli tito žáci 5.tříd: chlapci: Josef Kočovský, Dan Suchý, Dan Jarolím, Jaroslav Ullman, Radek Dub, Filip Kouba, Aleš Hes, Petr Hokynář, Jirka Poisl, Filip Vaněček, dívky: Karolína Baloušková, Vendula Samcová, Nikola Filipová, Eliška Havlová, Miloslava Ratajová, Alena Pavelková, Anna Řehůřková, Anna Dubová, Petra Želízková. Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy.

Výsledky chlapci Výsledky dívky Fotky chlapci Fotky dívky

Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd