17. srpna 13:33

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » AND 1 CUP 2014 2.místo

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 19. května 2014

AND 1 CUP 2014 2.místo

AND 1 CUP 2014   2.místo

Vítězové krajských kol turnaje škol v basketbalu 6. a 7. tříd se utkali v kvalifikaci o republikové finále. Děvčata naší školy měla k postupu velmi blízko, nakonec skončila těsně před vysněným postupem. V prvním zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze ZŠ Zárečná Tachov, kterou jsme po vyrovnaném průběhu dokázali porazit 33:31. Hned ve druhém zápase (a jak se později ukázalo rozhodujícím) jsme se potkali se ZŠ Sadská, které jsme, znovu po vyrovnaném a dramatickém průběhu, podlehli 34:36, kdy nám v závěru už docházely síly. Čekalo se tak na výsledek vzájemného zápasu obou našich soupeřů (ještě s naší malou šanci na celkové vítězství). Zázrak se nakonec bohužel nekonal, ZŠ Tachov vyhrála 27:21 a tak si naše družstvo odvezlo pohár za 2. místo. Největšími oporami našeho družstva byly kapitánka Nikola Bydžovská, nejlepší střelkyně Linda Fišerová, pod košem Lenka Školníková a na rozehrávce Tereza Soukupová (které se podělily o všechny body). Pochválit za velkou bojovnost i za nepříznivého stavu však musím i Pavlínu Pospíšilovou, Alex Kálesovou, Anet Vitálošovou a Simonu Chvostovou. Velká škoda neúčasti nejlepší střelkyně krajského kola Nikoly Drnkové (zranění kotníku), dále Jindřišky Klejnové a Lindy Štěchové. V plné sestavě by asi o našem postupu bylo jasno... Tak za rok. Všem děvčatům děkuji za příkladnou bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd