17. srpna 13:32

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo ve volejbalu dívek

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. května 2014

Krajské kolo ve volejbalu dívek

Krajské kolo ve volejbalu dívek

Krajské kolo ve volejbalu dívek se uskutečnilo v Českých Budějovicích ve středu 30. dubna. Celkem se ho zúčastnilo pět týmů. Družstvo naší školy hrálo ve složení Simona Hrčková, Petra Černá, Michaela Černá, Michaela Mrázová a Michaela Šípová z 9.B a Michaela Helmová, Aneta Lískovcová a Viktorie Račková z 9.M. Děvčata dokázala sehrát vyrovnané zápasy i s dívkami z volejbalových týmů a obsadila čtvrté místo. Odměnou byla nejen medaile(byť „bramborová“) za čtvrté místo, ale i možnost vyfotit se s hráči Jihostroje České Budějovice a s pohárem, který získali jako vítězové extraligy České republiky. Blahopřejeme děvčatům k výkonu i umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Mgr.Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd