17. srpna 11:40

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Mc Donald's Cup

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. června 2014

Mc Donald's Cup

Mc Donald's Cup

Třináct fotbalových družstev si ve středu 7. května dalo dostaveníčko na hřišti Na sídlišti ve Strakonicích. Turnaj McDonald’s Cup měl určit vítěze, který postoupí do krajského finále v Písku. Chlapci ze třetích tříd, kteří byli nominováni, naší škole neudělali žádnou ostudu. Suverénně postoupili ze základní skupiny, když postupně porazili Střelské Hoštice 2 : 0, Bělčice 5 : 0 a fotbalisty z Bavorova 1 : 0. Ve čtvrtfinále se utkali se žáky z Radomyšle. Bohužel po mnoha neproměněných šancích s konečným skóre zápasu 0 : 0 jsme neuspěli v pokutových kopech. Zahráli jsme si malé semifinále, ve kterém jsme porazili fotbalisty z TGM Blatná 1 : 0. V boji o 5. místo v odvetě s Bavorovem, jsme opět uhráli nešťastnou remízu 0 : 0. V rozhodujících pokutových kopech na naší straně ale tentokrát stálo štěstí a 5. místo jsme v tvrdé konkurenci nakonec vybojovali. Pochvalu a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy si zaslouží žáci: Vít Kotál, Vladislav Hájek, Maxmilian Mach, Jakub Straka, Ondřej Sládek, Patrik Fürbach, Milan Rejžek, David Rejžek, Filip Kuděj, Josef Smola. Ve finále se utkala mužstva ZŠ Poděbradova s J. A. Komenského Blatná. Po penaltovém rozstřelu byli úspěšnější žáci z Blatné a zaslouženě postoupili do krajského finále. Václav Křešnička

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd