17. srpna 11:37

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu v atletice 2014

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. června 2014

Pohár rozhlasu v atletice 2014

Pohár rozhlasu v atletice 2014

Ve čtvrtek 15.5. a v pátek 16.5. se na atletickém stadionu v Blatné konala atletická soutěž družstev základních škol. V mladších žácích (6. - 7.třída) vybojovaly bronzovou medaili dívky ve složení: N. Abrahámová, E. Mikešová, N. Bydžovská, L. Fišerová, K. Kůtová, Š. Hanušová, L. Rejšková, N. Turková, B. Kreuzová. Chlapci vybojovali také pěkné 4. místo ve složení: M. Vojtík, O. Vaněček, D. Švojgr, R. Lejsek, V. Rejžek, D. Prokop. Individuálními výkony se nejvíce prosadili Natálka Turková (1. místo v hodu kriketovým míčkem) a Radek Lejsek (1. místo ve skoku vysokém a 3. místo ve skoku do dálky).
Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy. L. Samcová
V pátek závodili starší žáci. Dívky obhájily loňské vítězství a zcela suverénně postoupily do krajského kola!!! Na tomto úspěchu se podílely: V. Račková, P. Černá, M. Rajtmajerová, E. Špánová, S. Hrčková, E. Sokolová, A. Lískovcová, A. Schallerová. Ve svých disciplínách zvítězily Viktorka Račková (60 m 8,16) a Magda Rajtmajerová (800 m 2:49,51), druhá místa obsadily Petra Černá (60 m 8,23, dálka 436), Eliška Špánová (koule 9,15, 800 m 2:55,98) a štafeta na 4x60 m ve složení Sokolová-Hrčková-Černá-Račková (33,94) Chlapci obsadili těsně 4. místo, nejlepších výsledků dosáhli Dominik Matějka (1. místo výška 157), Dan Marcinko (3. místo 1 500 m 5:04,20) a štafeta na 4x60 m ve složení Soukup-Temňák-Koubek-Uhlík (3. místo 30,98). Za bojovnost děkujeme i ostatním (P. Šebesta, T. Samek, P. Provazník, A. Hričko, M. Plaček, J. Káník, A. Hanuš, A. Koubek, V. Krejčí).
Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy a dívkám přejeme hodně úspěchů v krajském kole 20.5. v Táboře.
E. Křivancová, R. Sosna
Fotky najdete tady.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd