17. srpna 12:34

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OVOV 2014

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

OVOV 2014

OVOV 2014

Na krajském kole v Táboře naši školu reprezentovali v soutěži družstev Linda Fišerová, Nikola Abrahámová, Karolína Baloušková, Eva Mikešová, Vojtěch Samec, Vít Krejčí, Michal Vojtík a Lukáš Fencl a skončili na jedenáctém místě z 15 soutěžících škol. V jednotlivcích si právo startu vybojovali Jakub Káník, Martin Plaček a David Zemen.. V soutěži jednotlivců ve svých ročnících vybojovali: Karolína Baloušková (2003) 6. místo, Nikola Abrahámová (2002) 11. místo, Linda Fišerová (2001) 17. místo, Eva Mikešová (2000) 18. místo, Michal Vojtík 9. místo, Lukáš Fencl 13. místo, David Zemen (všichni 2001) 18. místo, Vojta Samec 26. místo, Vít Krejčí (oba 2000) 29. místo, Jakub Káník 7. místo a Martin Plaček (oba 1999) 8.místo.
Věřím, že se den plný sportu a zážitků (olympijský vítěz v desetiboji Robert Změlík, basketbalista Lukáš Kraus, biketrialista Tomáš Zedek, zpěvačka Monika Agregi, moderátor Štěpán Škorpil) všem líbil a bude dobrou motivací do tréninku na příští ročník.

Výsledky najdete zde.

Fotogalerii najdete tady.

Mgr. Radek Sosna

V úterý 20.5.2014 ožil sportovní areál u naší školy velkou sportovní událostí - okresním kolem "Odznaku všestrannosti olympijských vítězů" pod patronací olympijských vítězů v desetiboji Romana Šebrleho a Roberta Změlíka. Soutěžilo se v šesti disciplínách - 60 m, švihadlo, kliky, hod medicinbalem, trojskok a 1 000 m nebo driblink s míčem. Hodnotilo se pořadí v družstvech a v jednotlivcích. Naše škola, jako pořádající, měla právo účasti 2 družstev a obě nás výborně reprezentovaly: družstvo ZŠ Dukelská I. ve složení Linda Fišerová, Nikola Abrahámová, Daniela Galjamová, Dominika Zíková, Vojtěch Samec, Vít Krejčí, Michal Vojtík a Vít Rejžek zvítězilo a vybojovalo si postup na krajské kolo soutěže do Tábora, družstvo ZŠ Dukelská II. (Eva Mikešová, Natálie Turková, Karolína Baloušková, Renáta Šebestová, Ondřej Vaněček, David Zemen, Lukáš Fencl, Denis Švojgr) obsadilo celkově třetí místo. Do krajského kola se podařilo postoupit i v kategoriích jednotlivců: Karolína Baloušková (2003), Kateřina Preisová (1999), Lukáš Fencl, David Zemen (2001), Martin Plaček a Jakub Káník (1999).
Děkuji všem závodníkům za předvedené výkony a výbornou reprezentaci školy, všem učitelům TV za zodpovědnou přípravu závodníků v hodinách TV, pomocníkům z řad deváťáků i všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli. Velký pohár, spousta medailí, postup do krajského kola a hlavně mnoho zážitků ze soutěžení nám bylo odměnou.

Výsledky a foto najdete tady.

Školní foto najdete tady.

Článek tady.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd