1. června 15:22

Laura

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo Poháru rozhlasu v atletice 2014

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. června 2014

Krajské kolo Poháru rozhlasu v atletice 2014

Krajské kolo Poháru  rozhlasu v atletice 2014

V úterý 20.5.2014 se v Táboře konalo krajské kolo Poháru rozhlasu v atletice, do kterého v kategorii starších žákyň postoupilo jako vítěz okresního kola také družstvo ZŠ Dukelská . Naše děvčata podala vynikající výkony a mezi devíti zúčastněnými týmy se umístila na 4.místě, když na bronzovou medaili jim scházely pouhé 3 body. Naši školu reprezentovaly Eliška Špánová z 9.A, Petra Černá, Magdalena Rajtmajerová a Simona Hrčková z 9.B, Alexandra Schalllerová z 9.C a Michaela Helmová, Viktorie Račková, Eliška Sokolová a Aneta Lískovcová z 9.M. Děvčata, moc Vám děkuji za vzornou a úspěšnou reprezentaci naší školy nejen v atletice, ale i v košíkové, florbalu a volejbalu, kde se Vám skoro pokaždé povedlo postoupit minimálně do krajských kol. Přeji Vám, aby Vám nadšení pro sport vydrželo i nadále.Díky,budete nám moc chybět. Mgr.Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd