17. srpna 13:07

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletická olympiáda 2014 - mladší žáci

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

Atletická olympiáda 2014 - mladší žáci

Atletická olympiáda 2014 - mladší žáci

V úterý 24.6.2014 se ve Strakonicích konala atletická olympiáda škol okresu Strakonice v kategorii mladších žáků. Závodníci z naší školy získali celkem 5 medailí. Čtyři v soutěžích jednotlivců a jednu v soutěži štafet. Vítězem skoku do dálky se stal Michal Vojtík ze 6.B výkonem 442 cm, 2. Místo v běhu na 60m obsadila Nikola Abrahámová ze 6.A, třetí místo v běhu na 150m obsadil Daniel Prokop ze 6.A a rovněž třetí místo v běhu na 150 m obsadila Linda Fišerová ze 6.C..Naše děvčata dokázala vybojovat 3.místo ve štafetě na 4 x 60 m. Kromě medailí kovových jsme získali rovněž 6 medailí „bramborových“ za krásná, i když neoblíbená,čtvrtá místa.Ve skoku do výšky byli na děleném 4 místě Lukáš Fencl ze 6.M a Tomáš Kouba ze 7.M, Lukáš Fencl byl čtvrtý v hodu míčkem, Tomáš Kouba byl čtvrtý v běhu na 1000 m, Linda Fišerová byla čtvrtá v běhu na 60m a Šárka Blažková ze 6.M byla čtvrtá v hodu míčkem.Naši školu dále reprezentovali Ondřej Vaněček ze 7.B,Filip Vojtík ze 6.B, Burjaková Barbora ze 6.B a Hanušová Štěpánka ze 6.M. Za skvělý přístup k reprezentaci školy a za předvedené výkony všem žákům děkujeme. Fotogalerie. Mgr.Lucie Samcová, Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd