17. srpna 12:47

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletická olympiáda 2014 - starší žáci

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. srpna 2014

Atletická olympiáda 2014 - starší žáci

Atletická olympiáda 2014 - starší žáci

Ve středu 25.června se na stadionu na Sídlišti ve Strakonicích uskutečnila atletická olympiáda staršího žactva. Žáci naší školy opět patřili mezi nejlepší a vybojovali celkem 7 medailí. Zlatou medaili získali Vítek Krejčí z 8.B ve skoku do výšky za výborný výkon 165 cm a Magda Rajtmajerová z 9.B za suverénní vítězství v běhu na 800 m v čase 2:39,19 s. Dvě stříbrné medaile vybojovala Petra Černá (rovněž z 9.B) za běh na 60 m ( 8, 25 s ) a 150 m (20, 19 s ).Bronzové medaile obdrželi Aleš Koubek z 8.A za běh na 150 m ( 19,32 s ), Aneta Švihovcová z 8. B za vrh koulí ( 816 cm ) a štafeta děvčat v běhu na 4 x 60 m ve složení Bydžovská Nikola, Mikešová Eva, Helmová Michaela a Rajtmejerová Magdaléna. Ani další závodníci naší školy se v konkurenci ostatních atletů rozhodně neztratili a místo "na bedně" jim mnohdy uteklo jen velmi těsně. Proto patří poděkování Saše Schallerové z 9. C, Martinu Plačkovi a Tomáši Samkovi z 9.M, Antonínu Hanušovi a Vojtěchu Samcovi z 8. C a Jaroslavu Šípkovi z 8. B. K bezproblémovému průběhu závodů přispěly i Viktorka Račková a Simona Hrčková, které pomáhaly na stanovištích u jednotlivých disciplín. Děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci školy. Fotogalerie. Mgr. Emilie Křivancová, Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd