9. srpna 07:14

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Podzimní běh při Otavě ve Střelských Hošticích

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 22. listopadu 2014

Podzimní běh při Otavě ve Střelských Hošticích

Podzimní běh při Otavě ve Střelských Hošticích

V pátek 3.10. 2014 se uskutečnil další ročník běžeckých závodů při řece Otavě. Ve Střelských Hošticích se při krásném podzimním počasí sešlo mnoho běžců z běžeckých klubů(např. Atletika, Ski klubu Strakonice aj..). Naši žáci měli tedy možnost porovnat své síly s kvalitní konkurencí. Poradili si skvěle! Za všechny krásné výkony, chceme jmenovat vítěze svých kategorií. Zlaté medaile si odvezli: Rudolf Prušák (3.B), Josefína Holá (3.D), Linda Fišerová(7.C), David Zemen (7.A). Ostatní výborná umístění najdete ve výsledcích, které jistě organizátoři brzy pošlou. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Fotogalerie.

výsledky Lucie Samcová, Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd