9. srpna 06:59

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbal 8.-9.tř. hoši - vítězství v OK

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 19. prosince 2014

Florbal 8.-9.tř. hoši - vítězství v OK

Florbal 8.-9.tř. hoši - vítězství v OK

Ve čtvrtek 4.12.2014 se v házenkářské a basketbalové hale ve Strakonicích uskutečnil turnaj ZŠ žáků 8. a 9. tříd ve florbalu. Naše družstvo ve složení: brankář David Kalaš, obrana: Radek Lejsek, Josef Ouředník, Max Schaller, Martin Zima, Přemek Sládek, útok: Jan Ouředník, Lukáš Pilc, Denis Švojgr, Ondřej Vaněček, Josef Pavlíček v základní skupině narazilo na ZŠ FLČ (1:1), ZŠ TGM Blatná (2:0), Gymnázium Strakonice (0:1), ZŠ Štěkeň (3:0), ZŠ Záboří (3:0) a v posledním zápase skupiny Katovice (4:1). Z druhého místa ve skupině (se stejným počtem bodů, rozhodoval vzájemný zápas s G Str.) jsme postoupili do finálové skupiny, kde jsme v semifinále po výborném výkonu rozdrtili ZŠ Povážskou (vítěze druhé skupiny) 5:1 a ve finále pak ZŠ Poděbradova 1:0. Nejlepším střelcem týmu se stal Max Schaller s 9 góly, další přidali Josef Ouředník (3), Josef Pavlíček (2), Jan Ouředník (2 - včetně semifinále a finálového vítězného), Přemek Sládek, Ondřej Vaněček a Lukáš Pilc (1), v brance velmi spolehlivě zachytal David Kalaš a velkou pochvalu zaslouží stále se lepšící obrana, která ve finálové skupině nedovolila soupeři téměř žádnou střelu na bránu!

Vítězství je velmi cenné, protože turnaj byl velmi vyrovnaný! Družstvo postupuje do krajského kola v lednu (místo bude ještě upřesněno). Držíme palce!

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd