9. srpna 06:08

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Vánoční turnaj ve volejbale 8. a 9. tříd

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. ledna 2015

Vánoční turnaj ve volejbale 8. a 9. tříd

Vánoční turnaj ve volejbale 8.  a  9. tříd

Jako každoročně se včera odehrál volejbalový turnaj smíšených družstev 8. a 9. tříd. V obou kategoriích se zúčastnilo 5 družstev a hrálo se ve skupinách každý s každým. Osmé třídy hrály v malé tělocvičně a jejich zápolení mělo jasného vítěze. Stalo se jím družstvo 8.A, které vyhrálo všechny zápasy . Na druhém místě se umístilo družstvo 8.B, třetí byla 8.M, čtvrté místo patřilo 8.C a pátá s jedním vyhraným setem skončila 8.D. Ve velké tělocvičně to bylo drama až do posledního zápasu, setu a míče. Posledním míčem a vítězstvím 15 : 14 ve druhém setu se rozhodlo o vítězi, kterým se stalo družstvo 9.C. Druhé místo obsadila 9.B . Družstva 9.M a 9.A měla stejný počet bodů, vzájemný zápas 1 : 1 na sety a musel tedy rozhodovat rozdíl vyhraných a prohraných míčů v celém turnaji. V tom byla jednoznačně lepší 9.A a obsadila tím bronzovou příčku před čtvrtou 9.M. Do turnaje se zapojila i chlapecká 9.D, která si musela vypůjčit děvčata z jiných tříd a v prvním zápase dokázala sebrat set pozdějšímu vítězi 9.C . I to svědčí o velké vyrovnanosti družstev. Na závěr byl vyhlášen nejkomplexnější hráč turnaje, který zvládl nejlépe všechny herní činnosti. Podání, příjem ,smeč a hru v poli i na síti. Nebyl to hráč, ale hráčka z 9.C Kristýna Vondráková. V posledním utkání vyzvali vítězové turnaje tým učitelů, který byl už nad jejich síly. Učitelé zvítězili,ale žáci získali motivaci pro další trénink. Blahopřejeme všem vítězům a děkujeme všem zúčastněným za aktivní přístup, snahu a velkou bojovnost .

Foto

Emilie Křivancová, Lucie Samcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd