9. srpna 06:45

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Olympijský víceboj

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. ledna 2015

Olympijský víceboj

Olympijský víceboj

K 31.12.2014 se podařilo zapojit do tohoto projektu 83% všech žáků naší školy, kteří splnili alespoň 6 z 8 disciplín. Sice to není 100%ní, ale celkové 16. místo mezi školami nad 450 žáků v celé ČR a 2. místo v Jihočeském kraji je myslím napoprvé obrovským úspěchem. Děkuji všem třídním učitelům na I. stupni a všem tělocvikářům II. stupně za spolupráci a také vedení školy za podporu tohoto, pro žáky jistě prospěšného, projektu. Žáci, kteří dokázali splnit všech 8 disciplín se mohou těšit na Sportovní vysvědčení a všichni společně pak mohou ve druhém pololetí své výkony ještě zlepšovat.

Mgr. Radek Sosna - garant projektu

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd