9. srpna 07:19

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Šumavská "30"

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 2. března 2015

Šumavská "30"

Šumavská

Netradičně v pátek 6. 2. pořádali organizátoři v Nové Peci u Lipna 3. ročník Šumavské 30. Závod se konal pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana a jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly. Patrony závodu jsou již tradičně olympionici Květa Jeriová Pecková, Pavel Benc a Jan Kůrka a závod byl součástí projektu ČUS Česko sportuje. Běželo se klasickou technikou s hromadným startem za mrazivého a později i slunečného počasí. Netradiční bylo i společné hodnocení kluků a děvčat stejných kategorií dohromady, i kategorie, kdy 15letí, jinak již dorostenci, startovali za starší žactvo, i to, že většina závodníků reprezentovala své školy (v našem případě ZŠ Dukelská). Ale proč ne, změna je život. Všichni závodníci si odvezli pamětní listy a drobné věcné dárky, nejlepší 3 v každé kategorii pak poháry, diplomy a věcné ceny. ZŠ Dukelská reprezentovali Štěpánka a Antonín Hanušovi, Jonáš a Martin Novotných a Jaroslav Zahradník.

Děkuji všem za reprezentaci školy.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd