9. srpna 07:45

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo OVOV se blíží - 23.4.

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. dubna 2015

Okresní kolo OVOV se blíží - 23.4.

Okresní kolo OVOV se blíží - 23.4.

Prozatímní nominace na OK OVOV (dle loňských výsledků):

družstva: Fišerová Linda, Abrahámová Nikola, Galljamova Daniela, Šebestová Renáta, Baloušková Karolína, Burjaková Barbora, Drnková Nikola(?), Soukupová Tereza, Bydžovská Nikola, Vojtík Michal, Zemen David, Zelinka Filip, Fencl Lukáš, Řehoř Adam, Med Matěj, Vaněček Ondřej, Prokop Daniel

jednotlivci: Samec Vojtěch, Rejžek Vít, Lejsek Radek, Hausner Norbert, Michal Fárek, Kočovský Josef, Hess Aleš, Mikešová Eva, Turková Natálie, Breibischová Natálie, Zušťáková Sabina, Samcová Vendula, Dubová Anna, Rysulová Emma, Fárková Tereza, Mikasová Kateřina, Pavelková Alena. Ostatní mohou být donominováni svými učiteli TV nebo se sami přihlašte.

Startovat mohou žáci a žákyně od 3. třídy - prosím třídní učitele z I. stupně o nominaci. Děkuji.

Mgr. Radek Sosna

Dne 23.4.2015 bude naše škola organizovat OK Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Naši školu budou reprezentovat 4 chlapci a 4 dívky v kategorii družstev a další vybraní jednotlivci v jednotlivých ročnících v kategorii jednotlivců. Soutěžní disciplíny najdete zde, ostatní informace, včetně ročníků zde. Pilně trénujte. Případní zájemci mohou využít kroužek atletiky ve středu odpoledne. Další informace u mě.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd