9. srpna 06:15

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo ve volejbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. dubna 2015

Okresní kolo ve volejbalu

Okresní kolo ve volejbalu

25.března se na naší škole uskutečnilo Okresní kolo základních škol ve volejbalu. Zúčastnila se ho tři družstva chlapců a tři družstva dívek. V kategorii chlapců se stali vítězi reprezentanti ZŠ F.L.Čelakovského. Naši chlapci porazili družstvo ZŠ Poděbradova a obsadili druhé místo. Vzhledem k tomu, že ostatní družstva chlapců měla výraznou výškovou převahu a že jejich týmy byly složeny převážně ze starších ročníků,tak je druhé místo před ZŠ Poděbradova úspěchem.Nejmladším hráčem naší základní sestavy byl Josef Kočovský ze 6.B. I kategorii děvčat vyhrálo družstvo ZŠ F.L.Čelakovského před družstvy ZŠ Dukelská. Druhé bylo naše družstvo složené z dívek z 9.tříd a třetí byly naše začínající volejbalistky ze 7.tříd. Blahopřejeme a děkujeme za předvedené výkony.Další fotografie účastníků a družstev zde. E.Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd