9. srpna 06:56

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » 1. Velikonoční turnaj ve florbale

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. dubna 2015

1. Velikonoční turnaj ve florbale

1. Velikonoční turnaj ve florbale

Letos se poprvé konal na naší škole florbalový turnaj mezi třídami 2. stupně. Turnaj byl rozdělen do 2 kategorií – kategorie žáků 6. a 7. tříd a kategorie žáků 8. a 9. tříd.

V kategorii žáků mladších ročníků zvítězil s velkým přehledem tým tříd 6.+7.B, získal max. počet bodů a jejich skóre bylo jednoznačné 26:3. Na 2. místě skončil těsně tým 6.+7.A, který porazil tým 6.+7.C pouze o jediný gól v konečném skóre, oba týmy vybojovaly shodně 4 body. Na posledním 4. místě skončil tým 6.+7.M, který bohužel ve všech třech zápasech nezískal ani bod.

V kategorii žáků starších ročníků zvítězil velmi těsně tým 8.+9.C před týmem 8.+9.M, ve vzájemném zápase vyhrálo první družstvo o jediný smolný gól, což rozhodlo i o konečném pořadí. Tým 8.+9.C získal 9 bodů a družstvo 8.+9.M 6 bodů. Na 3. místě skončil tým 8.+9.B se 3 body a konečné 4. místo obsadil tým 8.+9.A, který neměl na kontě žádný bod.

Chtěl bych velice poděkovat za pomoc v organizaci paní učitelce Samcové a žákům 9.M, kteří se chopili příprav a samozřejmě také rozhodčímu, bez kterého bychom nemohli spravedlivě hrát. Byl bych rád, kdyby se tento turnaj stal tradicí a mohli tak žáci mezi sebou srovnávat své schopnosti a dovednosti i nadále v dalších ročnících. V přípravě je také turnaj ke konci roku, kde by se už hrálo, pokud dovolí počasí, na venkovním hřišti a snad i s florbalovými mantinely. Budu rád, když se sejdeme zase v takto hojném počtu.

žáci 9.M a Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd