9. srpna 07:33

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaj ve vybíjené

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 12. května 2015

Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjené

Minulý týden se na naší škole konal turnaj ve vybíjené pro dívky a chlapce 4. a 5. tříd. Ve středu 15.4. se otevřené kategorie zúčastnilo devět týmů ze základních škol našeho okresu. Naši školu reprezentovali M. Kříž, D. Mach, T. Kuděj, M. Hrašný a S. Kryl z 5.A, O. Bambásek a P. Šmerda z 5.B, M. Virostek, V. Štěch a J. Jáchym z 5.D. Jako první soupeř na nás čekal tým ZŠ Bavorovská Vodňany, se kterým chlapci prohráli. Z dalších zápasů vyšli již vítězně a umístili se na pěkném čtvrtém místě. 1. místo ZŠ F. L. Čelakovského, 2. místo ZŠ Poděbradova, 3. místo ZŠ Bavorovská Vodňany. Ve čtvrtek 16.4. nastoupily dívky J. Chylíková a E. Cimrhanzlová z 5.A, T. Červenková, Z. Prokopiusová a E. Mrázová z 5.B, B. Stejskalová, A. Zíková a I. Drnková z 5.C, S. Reiserová a S. Walterová z 5.D. Po úvodní těsné prohře se ZŠ F. L. Čelakovského B suverénně porazily tým ŽŠ Poděbradova. Na vítězný tým ZŠ F. L. Čelakovského A bohužel nestačily a osadily třetí místo. 1. místo ZŠ F. L. Čelakovského A, 2. místo ZŠ F. L. Čelakovského B, 3. místo ZŠ Dukelská. Všem chlapcům a dívkám děkuji za bojovnost a výborné výsledky. Barbora Sládková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd