9. srpna 06:50

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Nejvšestrannější sportovci jsou na Dukelské!

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 18. května 2015

Nejvšestrannější sportovci jsou na Dukelské!

Nejvšestrannější sportovci jsou na Dukelské!

Čtvrtek 23.4.2015 byl na ZŠ Dukelská ve znamení sportu. Ve sportovním areálu se konalo OK Odznaku všestrannosti olympijských vítězů pod patronací olympijských vítězů v desetiboji Roberta Změlíka a Romana Šebrleho. Soutěžilo se v běhu na 60 m, hodu medicinbalem přes hlavu, skoku přes švihadlo, trojskoku snožmo, klicích a jako závěrečnou disciplínu si mohli závodníci zvolit běh na 1 000 m nebo běh s driblinkem po dobu 2 minut. Zvítězili tak opravdu nejvšestrannější žáci. Naši závodníci se mezi startujícími rozhodně neztratili. Družstvo ve složení Linda Fišerová, Daniela Galljamová, Nikola Abrahámová, Karolína Baloušková, Lukáš Fencl, Michal Vojtík, Filip Zelinka a David Zemen zcela jasně vyhrálo soutěž družstev a postoupilo tak do krajského kola v Táboře. Také součet bodů družstva 23 887 bodů je o více než 3 300 bodů lepší než v loňském roce. Je vidět, že jsme nejen vyrostli, ale také zesílili a zrychlili! Naše druhé družstvo ve složení Adriana Slamková, Renáta Šebestová, Barbora Burjaková, Jindřiška Klejnová, Adam Řehoř, Ondřej Vaněček a Matouš Kovář skončilo těsně pod stupni vítězů na 4. místě, hlavně vinou neomluvené neúčasti Daniela Prokopa, který silně oslabil družstvo. Do krajského kola vítězné družstvo doprovodí v jednotlivých ročnících i nejlepší jednotlivci: ze ZŠ Dukelská v ročníku 2005 Josefína Holá, Vít Kotál a Adam Svoboda, v ročníku 2004 Zuzana Prokopiusová a Iveta Kouřimová, v ročníku 2003 Renáta Šebestová a Alena Pavelková, v ročníku 2002 Tereza Soukupová, Sabina Zušťáková a Daniel Jarolím, v ročníku 2001 Jindřiška Klejnová a Ondřej Vaněček. Gratuluji všem postupujícím do krajského kola, v něm přeji hodně úspěchů a děkuji i všem ostatním závodníkům za velkou snahu a bojovnost! Dík patří i žákům 9. tříd za pomoc a asistenci u jednotlivých disciplín.

Výsledky družstev

Výsledky dívek

Výsledky chlapců

červené QD = postupující v družstvech, QJ = postupující jednotlivci

Fotky z akce

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd