9. srpna 06:39

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » KK OVOV v Táboře 28.5.2015

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. června 2015

KK OVOV v Táboře 28.5.2015

KK OVOV v Táboře 28.5.2015

Žáci naší školy prožili ve čtvrtek 28.5.2015 příjemné sportovní dopoledne v Táboře při krajském finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Po slavnostním nástupu následovala zumba-rozcvička, do které se zapojila hlavně děvčata, kluci spíše se zájmem přihlíželi. Poté se již družstva rozdělila k jednotlivým disciplínám. Soutěžilo se v sedmiboji družstev a jednotlivců a v sázce byl postup na dvoudenní republikové finále v Praze na Julisce. Naše družstvo ve složení Linda Fišerová, Nikola Abrahámová, Karolína Baloušková, Daniela Galljamová, Filip Zelinka, David Zemen, Michal Vojtík a Lukáš Fencl obsadilo celkově hezké 8. místo mezi 17 zúčastněnými školami (celkem 226 žáků). Nejvíce bodů pro družstvo přinesli Lukáš Fencl (4 818 bodů) a Nikola Abrahámová (4 240 bodů, 5. místo ve svém ročníku). V jednotlivých ročnících se dále v jednotlivcích nejlépe umístili Alena Pavelková (2003) 6. místo, Josefína Holá (2005) 8. místo, Karolína Baloušková (2003) a Vít Kotál (2005) 9. místa, Zuzana Prokopiusová (2004), Tereza Soukupová (2002) a Adam Svoboda (2005) 10. místa. Před vyhlášením výsledků si všichni společně užili krátký koncert a autogramiádu mladého rapera Johnyho Machetta (www.johnymachette.cz. Domů jsme se vraceli sice unavení, ale zato plni, nejen sportovních, zážitků, dojmů a nových zkušeností. Díky všem za předvedené výkony. Již v autobuse při zpáteční cestě padl návrh, že hned od září začneme ve škole s pravidelnou přípravou na nový ročník OVOV 2016 v kroužku se stejnojmenným názvem tak, aby příští výsledky byly ještě lepší. Již teď se těším.

Mgr. Radek Sosna

Výsledky Fotky

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd