9. srpna 07:43

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Běh při Otavě

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 10. listopadu 2015

Běh při Otavě

Běh při Otavě

V pátek 2. 10. se děti z naší školy zúčastnily již tradičního Běhu při Otavě ve Střelských Hošticích. Naši žáci běhali od 400 m do 1200 m podle kategorií a dokázali se prosadit i ve velké konkurenci běžců. 1. místo si vybojovali Tadeáš Němejc, Jan Šíp, Karolína Baloušková a Daniel Jarolím. Krásné 2. místo obhájili Apolenka Klejnová a Josefína Holá. O 3. místa se poprali Anastázie Rozhonová, Jan Zahradník, Anna Zahradníková, Renata Šebestová, Jakub Janáč a Daniel Matyáš. FOTO 1 a FOTO2

Všichni běžci si zaslouží pochvalu za svou bojovnost a nasazení. Ilona Prušáková, Iveta Mrázová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd