9. srpna 06:29

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo ve stolním tenise

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 21. listopadu 2015

Krajské kolo ve stolním tenise

Krajské kolo ve stolním tenise

Ve čtvrtek 5.listopadu se naše družstvo ve složení Ondřej Krejčí,Denis Švojgr,Max Schaller a Jan Valeš zúčastnilo v Českých Budějovicích krajského finálového kola ve stolním tenise. Celý turnaj měl vysokou úroveň a suverénně ho vyhrálo družstvo Vyššího Brodu, které bylo složeno pouze z hráčů, kteří stolní tenis hrají závodně. ZŠ Dukelská obsadila konečné páté místo. O vyrovnanosti dalších týmů svědčí i to, že např. s Českými Budějovicemi, které se umístily na druhém místě, prohrálo naše družstvo po velkém boji jen těsně 4 : 3. Děkuji všem hráčům za výkony a vzornou reprezentaci naší školy. Mgr.Miroslav Křivanec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd