9. srpna 07:17

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbal OK chlapci

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 26. listopadu 2015

Florbal OK chlapci

Florbal OK chlapci

Ve středu 11.11. a ve čtvrtek 12.11.2015 se uskutečnily turnaje ZŠ okresu Strakonice chlapců ve florbalu. Ve středu se utkali žáci 8. a 9. tříd. Naše družstvo ve složení David Kalaš - brankář, Max Schaller - kapitán, Radek Lejsek, Martin Zima, Honza Ouředník, Přemek Sládek, Ondra Vaněček, Pepa Pavlíček, Denis Švojgr, Filip a Michal Vojtíkové a Adam Řehoř si v základní skupině počínalo suverénně, porazili ZŠ Katovice 5:0 (branky Ouředník 3, Vojtík M., Schaller), ZŠ JAK Blatná 3:0 (Sládek, Schaller, Vojtík F.) a Gymnázium Strakonice 6:1 (Schaller 3, Sládek 2, Ouředník. V závěrečném zápase skupiny, kdy jsme již měli jasný postup, jsme remizovali se ZŠ F.L. Čelakovského 3:3 (Lejsek, Schaller, Sládek). V semifinále jsme narazili na ZŠ Poděbradova, kterou jsme porazili jednoznačně 8:1 (Schaller 3, Lejsek, Sládek, Vaněček, Řehoř, Zima). Ve finále jsme již nestačili na družstvo ZŠ Povážská, kterému jsme podlehli 3:6 (Sládek, Schaller, Ouředník).

I přes porážku ve finále musím všechny hráče bez výjimky pochválit za snahu a nasazení při hře a za reprezentaci školy.

Ve čtvrtek na své starší spolužáky nedokázali navázat žáci 6. a 7. tříd, kteří ze skupiny postoupili bez porážky do semifinále Porazili postupně Gymnázium Vodňany 4:1 (Chmiel 2, Maroušek, Dub), ZŠ Sedlice 3:1 (Kříž, Chmiel 2) a ZŠ Katovice 3:2 (Kříž 2, Brabenec). Prohra v semifinále se ZŠ Poděbradova 1:3 (Široký) však znamenala postup "pouze" do skupiny o 4. - 6.místo a konečné 5. místo. Je škoda, že se nepodařilo udržet hru z úvodních zápasů, přestali jsme si věřit a začali jsme hodně kazit. Konečné 5. místo je zklamáním a jistě neodpovídá našim schopnostem a možnostem. Tak snad za rok...

Fotky zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd