9. srpna 06:57

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Vítězství v hokejbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. prosince 2015

Vítězství v hokejbalu

Vítězství v hokejbalu

Dne 21.11.2015 se naše škola (kroužek florbalu 4.-5. třída) zúčastnila 31.ročníku hokejbalového turnaje Husotu. Obě naše mužstva vyhrála všechny zápasy ve skupině, což bylo to nejlepší, co se mohlo stát, protože na sebe mohli narazit až ve finále. Dukelská A-Lukáš Vaněček, Filip Žilák, David Šebesta, Petr Moudrý neztratila do finále ani jeden bod a nedostala gól. B-Jan Havel, Jan Tlapák, Pavel Moudrý, Jaroslav Zahradník v semifinále brzy prohrávalo. Půl minuty před koncem vyrovnal Jan Havel a šlo se na nájezdy. Naši střelci všechny nájezdy proměnili, Jan Tlapák vše pochytal a tak se zrodilo Dukelské finále. Dukla A vyhrála celý turnaj bez jediného obdrženého gólu. Ale nádherný výkon předvedli i hráči béčka v semifinále. Všem moc děkuji za reprezentaci školy trenér Jiří Pašek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd