9. srpna 06:17

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo ve florbalu a postup do krajského kola

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. prosince 2015

Okresní kolo ve florbalu a postup do krajského kola

Okresní kolo ve florbalu a postup do krajského kola

Naši žáci čtvrtého a pátého ročníku se 26. listopadu zúčastnili okresního kola ve florbalu, který se konal v obloukové hale ve Strakonicích. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů. Prvním soupeřem se stala ZŠ Radomyšl, kterou i přes počáteční nezdary naši žáci porazili 4:2. Musel následovat od trenéra proslulý „kartáč“ a výsledek byl ihned viditelný při druhém utkání proti odvěkému rivalovi ZŠ Poděbradova. Naši žáci předvedli skvělý týmový výkon zakončený výhrou 9:1. Poslední zápas ve skupině proti ZŠ TGM Sedlice se stal opět vítězným 7:1. Díky tomu žáci z Dukelské postoupili do finále proti největšímu favoritovi turnaje ZŠ FLČ Strakonice. I když první minuty pro nás nevypadaly právě příznivě, po zúžení týmu na dvě formace žáci zabodovali a zasadili protihráčům finální úder s vítězným skóre 4:3.

Přeji mnoho štěstí v krajském kole, které se uskuteční v polovině prosince v Českých Budějovicích a děkuji za vynikající reprezentaci školy tímto hráčům: Rudolf Prušák, Adam Škopek, Richard Kubíček, Šimon Šíma, Samuel Drančák, David Šebesta, Jan Kučera, Jakub Straka, Pavel Moudrý, Petr Moudrý, Matyáš Císař, Filip Žilák.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd