9. srpna 07:46

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Jihočeský halový pětiboj OVOV

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 4. ledna 2016

Jihočeský halový pětiboj OVOV

Jihočeský halový pětiboj OVOV

Výprava mladých sportovců ZŠ Dukelská vyrazila v úterý 15. 12. 2015 do Českých Budějovic na Jihočeský halový pětiboj všestrannosti 2015. Jak název ukazuje, soutěžilo se v 5 disciplínách: trojskok snožmo, hod 2 kg medicinbalem vzad, skok přes švihadlo, leh – sed a běh s driblinkem. Naší školu reprezentovali v jednotlivých ročnících 2002 – 2005 Nikola Abrahámová, Karolína Baloušková, Zuzana Prokopiusová, Josefína Holá, Daniel Jarolím, Lukáš Maroušek, Marcel Kříž a Štěpán Beran. Soutěžilo se v kategorii družstev, kam se započítávali výsledky 3 nejlepších děvčat a 3 nejlepších chlapců každé školy, i v soutěži jednotlivců v jednotlivých ročnících narození. Z 29 základních škol ze všech okresů jihočeského kraje jsme v soutěži družstev v konečném součtu obsadili 16. místo. V jednotlivcích se nejvýše umístili Marcel Kříž, který v ročníku 2004 skončil na výborném 5. místě, Nikola Abrahámová na 8.místě, Zuzana Prokopiusová, Karolína Baloušková a Štěpán Beran na 9. místě a Josefína Holá na 10. místě. Slušně se umístil také Lukáš Maroušek na 13. místě. Celkem se závodu zúčatnilo 222 závodníků a závodnic. Po závodech jsme odjížděli unavení, ale plni dojmů a zážitků z celého dopoledne.

Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy a předvedené výkony.

Fotky z akce ZDE

Výsledky družstev a jednotlivců

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd