9. srpna 07:17

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo ve florbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 1. března 2016

Krajské kolo ve florbalu

Krajské kolo ve florbalu

Dne 22. 1. 2016 jsme se zúčastnili krajského kola ve florbalu Českých Budějovicích. Ve skupině A jsme měli týmy ZŠ Kubatova České Budějovice, ZŠ Písek, ZŠ Třeboň. První zápas jsme sehráli s ZŠ Třeboň-Výhra 5:2. Druhý zápas se školou ZŠ Písek- Výhra 6:4. Tímto výsledkem jsme si zajistili postup mezi čtyři nejlepší týmy turnaje.

A poslední zápas ve skupině jsme sehráli se ZŠ Kubatova. Nejvyrovnanější zápas ve skupině nakonec jsme prohráli 5:4. Postup jsme slavili z druhého místa do play off, kde jsme se střetli s prvním týmem ze skupiny B a to byla škola ZŠ Malonty. Věřili jsme si na postup do finále, ale hned po minutě jsme prohrávali a nakonec jsme se sesypali a prohráli 7:0. Vyhlíželi jsme po zklamání ze semifinále školu na boj o třetí místo. Nakonec jsme si zopakovali zápas ze skupiny ze ZŠ Kubatova. Nádherný zápas nahoru dolu a nám se povedlo tahat za delší konec a minutu před koncem jsme zasadili rozhodující úder, když brankář neudržel střelu a proklouzla mu těsně za brankovou čáru. Po odpískání konce utkání propukla radost a nemohli nám to překazit jak trenérka, tak rodiče dětí ze ZŠ Kubatova a zaslouženě jsme přivezli bronzové medaile.

Děkuji hráčům: Jakub Straka, Jan Kučera, Ondřej Sládek, Petr Moudrý, Pavel Moudrý, Šimon Šíma, Matyáš Císař, Martin Walter, Richard Kubíček, David Šebesta, Samuel Drančák, Adam Škopek, Lukáš Vaněček, Filip Žilák. Jiří Pašek, ternér

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd