9. srpna 06:50

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Velikonoční turnaj tříd ve florbalu 2016

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. dubna 2016

Velikonoční turnaj tříd ve florbalu 2016

Velikonoční turnaj tříd ve florbalu 2016

Poslední den před velikonočními prázdninami se v tělocvičně naší ZŠ konal turnaj tříd ve florbalu.

Vždy 6. a 7. třída vytvořily společný tým a 8. a 9. třída taktéž. Z každé třídy se mohlo zapojit maximálně 5 žáků. Hrálo se systémem každý s každým ve dvou kategoriích, zápas trval 10 minut.

V kategorii 6. a 7. tříd se nejvíce dařilo 6.-7.B, kteří ani jednou neprohráli a za 1 výhru a 2 remízy si odnesli zasloužené vítězství. Na druhém místě se umístila 6.-7.C (1 výhra, 1 remíza, 1 porážka), na třetím místě 6.-7.A (0 - 3 - 0), na čtvrtém místě 6.-7.M (0 - 2 - 1). Mezi nejlepší střelce mladší kategorie patřili Matouš Kovář (3 branky), Marcel Kříž (3), Jakub Solař (4) a nejlepším střelcem se stal Petr Hokynář s 5 góly.

Ve starší kategorii zvítězili žáci 8.-9.B, kteří také neprohráli (3 - 1 - 0), na 2. místě skončily 8.-9.C (2 - 2 - 0), na 3. místě 8.-9.A (2 - 0 - 2), na 4. místě 8.-9.M (1 - 1 - 2) a na 5. místě 8.-9.D (0 - 0 - 4). Nejlepším střelcem se stal Radek Lejsek s 10 góly, dále Přemek Sládek (9), Jára Červenka (5), Pepa Pavlíček (4), atd.

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost! Bylo k vidění mnoho hezkých kombinací a gólů. Škoda, že někteří hráči (9. tříd) narušovali turnaj nesportovním chováním, když nemohli unést porážku svého družstva a nedávali tak příliš dobrý vzor pro mladší spolužáky. Děkuji žákům 9.M Honzovi Ouředníkovi a Maxu Schallerovi za přípravu a pomoc při organizaci celého turnaje.

Výsledky 6.-7. ročníky

Výsledky 8.-9. ročníky

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd