9. srpna 06:47

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaje 5.tříd ve vybíjené

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 18. května 2016

Turnaje 5.tříd ve vybíjené

Turnaje 5.tříd ve vybíjené

Turnaje ve vybíjené. Naše škola pořádala turnaje ve vybíjené, kterých se účastnili i naši žáci a žákyně pátých tříd. Ve středu 13.4.2016 se utkalo sedm družstev ve vybíjené. Naši školu v turnaji zastupovali: M.Sedlecký, A.Novák, O.Sládek, J.Steiner, M.Macht, A.Svoboda, A.Kuneš, F.Žilák, M.Král, A.Jelínek, P.Kokoška a J.Zahradník. Chlapci se umístili na pátém místě.

Ve čtvrtek 14.4.2016 se zúčastnila děvčata turnaje ve vybíjené pro dívky ZŠ. Děvčatům se po výborném výkonu podařilo vybojovat úžasné druhé místo. O tento úspěch se zasloužila tato děvčata: K.Němejcová, S.Parkosová, L.Lazarová, B.Hrubá, A.Jonášová, L.Uhlíková, A.Kůrková, L.Vránová, B.Lexová, L.Blažková a K.Silovská. Oběma družstvům děkuji za výbornou reprezentaci školy.

Mgr.Vlasta Frühaufová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd