9. srpna 07:29

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Nejvšestrannější sportovci jsou znovu na Dukelské!

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 18. května 2016

Nejvšestrannější sportovci jsou znovu na Dukelské!

Nejvšestrannější sportovci jsou znovu na Dukelské!

V pátek 22. 4. 2016 proběhlo na naší škole OK OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů). Ve sportovním areálu soutěžilo 5 družstev ze ZŠ okresu Strakonice v 5 disciplínách. Po sečtení všech výsledků zvítězila domácí ZŠ Dukelská Strakonice, před ZŠ Poděbradova Strakonice a ZŠ F. L. Čelakovského. Na dalších místech se umístili ZŠ Katovice a ZŠ Cehnice.

Naše družstvo ve složení Nikola Abrahámová, Tereza Soukupová, Karolína Baloušková, Zuzana Prokopiusová, Lukáš Maroušek, Josef Kočovský, Aleš Hess a Marcel Kříž tak postupuje do krajského kola, které se bude konat 26. 5. 2016 v Českých Budějovicích.

Velmi úspěšní jsme byli také v soutěži jednotlivců, kde do krajského kola ve svých ročnících postoupili Sabina Zušťáková, Renáta Šebestová, Alena Pavelková, Blanka Červenková, David Zemen, Adam Řehoř, Bohumil Mára, Jaroslav Zahradník, Josefína Holá, Štěpán Beran, Adam Svoboda a Rudolf Prušák.

Všem postupujícím blahopřeji a přeji hodně štěstí a úspěchů v krajském kole.

Výsledky družstev i jednotlivců najdete zde

Článek o akci zde

Fotogalerie zde

Mgr. Radek Sosna - garant projektu

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd